Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy 19 éves lányhoz túl...

Egy 19 éves lányhoz túl kihívó a 10cm-es magassarkú cipő? Mi a véleményetek, ha egy 19 éves csaj ilyen magas cipőket vesz fel?

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

nem hinném. én is ekkora sarokkal hordtam cipöket. az még nem brutál magas.persze függ attol hogy milyen az a cipö. mert ha tüsarku,meg ribancos akkor lehet hogy gáz.

én vastag sarkuakat hortam,meg hordok.

2012. febr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kihívó, de attól függ, milyen ruhával és kiegészítővel veszed fel. A 10 centi nem jelent semmit, lehetsz benne elegáns, visszafogott nő, lehetsz benne ribis, és a kettő között egy csomó minden. Önmagában a cipő nem gáz.
2012. febr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
nem a magassarkú gány, hanem az, hogy 19 éves vagy és ilyen kérdéseket teszel fel.
2012. febr. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
manapság a 15évesek is hordanak 10centiset -.- ami szerintem tök gááz. Szal szerintem te nyugodtan :)
2012. febr. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Én 16 éves vagyok és hordok 10 centis magassarkú cipőt. Szerintem igen bizonyos szinten kihívó. De hát nem ez a lényeg?;)Persze ez, nem feltétlenül ribizlit jelent:) Nőies, elegáns és gyönyörű formát ad a lábadnak.Járj benne szépen és tudd mivel viselni, ellensúlyozni!:)

Nagyon sok lányt látok, aki nem tud benne menni pl. bálokban, kiöltözős helyeken.

Mielőtt először felveszed gyakorolj kicsit otthon.

Szerintem hétköznapokban is simán hordható, 10 centi nem túl magas és nem is túl alacsony:)

2012. febr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem 19 évesen már bőven megengedett és elfgoadott az ilyesmi :)
2012. febr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
19 évesen már felnőtt vagy: egyetemista/főiskolás, vagy dolgozol. Meddig kéne még várnod, hogy felvehessed? Éppen hogy itt az ideje, most kell abban járnod! ;)
2012. febr. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Jászay András ***** válasza:
76%
Hordd nyugodtan, de gondolj arra is, hogy rendszeres viselésével tönkreteszed a lábad. Az egészséges sarokmagasság határa (állítólag) 7 cm.
2012. febr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 jonyka válasza:
nemcsak a lábat, hanem a hátgerincet is terheli a gyakori viselése
2012. febr. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!