Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 8. os lányok! Milyen hajatok...

8. os lányok! Milyen hajatok lesz ballagáskor? Lesz sminketek és műkörmötök? Ha igen akkor milyen? És magassarkú cipőtök hány cm magas sarokkal lesz megáldva? : D

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok mert még énsem tudom biztosan de ha írtok akkor énis leírom hogy mire gondoltam : D
2012. jan. 28. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:

hajam:még nemtudom,lehet hogy egy kicsit hullámos lesz és a frufrum hátracsatolva,ha a tablóképre ki lesz vasalva és frufrum lesz.

smink:egy kis szolidat a kozmetikus majd összedob.

körmöm,most ilyen(nem mű)és a ballagásra is ilyenre akarom: [link]



a cipőt meg ,még nem tudom...egy kis sarkú jó lesz még nekem.

2012. jan. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

hát a hajam az nekemis hullámos lesz és a fufrum kifelé vasalva..tablóra pedig még nemtudom :S

sminkem nekemis valami visszafogott lesz és műkörmöm is csak azért lesz mert nem bír ilyen szép hosszúra megnőni..:/

2012. jan. 28. 20:26
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem sztem ki lesz vasalva a hajam tablóra is, ballagásra is. Sminkem sztem alapozó+tus+szempillaspirál+szájfény. Műköröm kizárva. Magassarkú... olyan magas sarokkal, amiben nem esek hasra. Ruhának meg sztem vmi ilyen fiatalosabb kosztüm, fefér blúz. :)


Remélem, segítettem. :D

2012. febr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen köszönöm :)
2012. febr. 8. 16:56
 5/9 anonim ***** válasza:

Hajam: [link]


Cipő: [link]

Körmöm nem lesz.A szemem kihúzzom tussal meg szájfény :)

2012. febr. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
converse fogsz ballagni?:O
2012. febr. 9. 18:52
 7/9 anonim ***** válasza:
Jaja:)
2012. febr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
érteem:D
2012. febr. 12. 09:59
 9/9 anonim válasza:
hát a hajamat kivasalom, és az egyik oldalt befonatom, smink csak szempillaspirál, szemceruza, szájfény, ez igy tablóra is ok. Magassarkúú hú hát én merészkednék 12cmtől nagyobbat, meglátjuk a választékot meg azt, h birok e majd benne járni, műköröm OMG az kizárt, nekem soha nem tetszett csak a zselés franciamanikür, de ballagásra,no no.... esküvődre csináltass!!! xD
2013. okt. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!