Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire gáz egy magas...

Tényleg ennyire gáz egy magas lányon magassarkú cipő?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel már régóta ismerjük egymást, 15 éve vagyunk barátnők. Soha nem vesztünk össze semmin. Erre tegnap minden előzmény nélkül leszól engem, hogy mi a f.asznak hordok magassarkút a 2 méteres magasságomhoz. Én meg csak pislogtam, szóhoz sem jutottam. Megkérdeztem, hogy mi a baja, és annyit válaszolt, hogy elege van már, hogy ha bemegyünk valahova, minden tekintet rám szegeződik, mert magas vagyok. Amúgy 173 cm vagyok. Nem tudok vele beszélni, nem mondja meg mi a baja igazából. Semmi előzménye nem volt ennek. Szerintetek mi lehet a baja? 21/L
2012. ápr. 14. 17:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Ez nagyon egyszerű. féltékeny rád:D
2012. ápr. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De miért most jött ki rajta? Mert ha évek óta ezen hőbörögne, akkor azt mondom jó. De így egyik pillanatról a másikra...de én már nem hívogatom. Majd ő felkeres, ha akar.
2012. ápr. 14. 17:31
 3/21 anonim ***** válasza:
66%

a 173 még nem is olyan magas


viszont tény, hogy nem szép látvány ha egy "zsiráf" magassarkúban járkál

2012. ápr. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ne 20 centis sarokban képzelj el. :) 5-8 centis sarkúak a cipőim.
2012. ápr. 14. 17:34
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
Lehet hogy most tűnt fel neki, hogy téged többen megnéznek mint őt,aztán már nem bírta tovább. Amúgy szerintem nyugodtan hordhatsz magassarkút, tényleg nem vagy annyira magas:) (én is pont ennyi vagyok:D)
2012. ápr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
a zsiráfos dolgot nem rád értettem, hanem van egy barátnőm aki 190 centi magas és annyira nem áll jól neki a magassarkú
2012. ápr. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem rám mondtad. :) Köszi a válaszokat.
2012. ápr. 14. 17:37
 8/21 anonim ***** válasza:
90%
Féltékeny, én is ilyen magas vagyok, de magassarkúban se vagyok égi meszelő.
2012. ápr. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%
173 nem olyan sok, féltékeny rád, konkrétan ezt ki is fejezte azzal hogy azt mondta nem őt lesik meg elsőnek a kanok, csak másodhegedűs, de persze lehet ha a magassarkú nem lenne rajtad akkor se ő lenne az első....
2012. ápr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Végre felhívott, megtudtam mi a baja. Pár hónapja összejött egy férfival, aki azt mondta neki tegnap, hogy ő imádja a magas nőket, olyan nők a zsánerei, mint én. Barátnőmnek pedig elborult az agya. Amit meg is értek, nekem is rosszul esne fordított esetben. Csak az a probléma, hogy én nem tehetek arról, hogy magas vagyok és arról sem tehetek, hogy e paraszt a palija. És az a szomorú, hogy megkért, ne találkozzunk akkor, amikor a hapsi is vele van. Nagyon haragszom rá.
2012. ápr. 14. 18:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!