Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire gáz egy magas...

Tényleg ennyire gáz egy magas lányon magassarkú cipő?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel már régóta ismerjük egymást, 15 éve vagyunk barátnők. Soha nem vesztünk össze semmin. Erre tegnap minden előzmény nélkül leszól engem, hogy mi a f.asznak hordok magassarkút a 2 méteres magasságomhoz. Én meg csak pislogtam, szóhoz sem jutottam. Megkérdeztem, hogy mi a baja, és annyit válaszolt, hogy elege van már, hogy ha bemegyünk valahova, minden tekintet rám szegeződik, mert magas vagyok. Amúgy 173 cm vagyok. Nem tudok vele beszélni, nem mondja meg mi a baja igazából. Semmi előzménye nem volt ennek. Szerintetek mi lehet a baja? 21/L
2012. ápr. 14. 17:23
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
jav.: egy paraszt
2012. ápr. 14. 18:11
 12/21 anonim ***** válasza:
78%
Mármint kire haragszol, a pasira vagy a barátnődre?
2012. ápr. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
57%
mondjad neki, hogy oké nem találkoztok akkor, de akkor se keresse a társaságod ha a pasija elhagyja
2012. ápr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
A barátnőmre. Az a férfi teljesen meghülyítette. Láttam rajta változást, de erre nem számítottam. :(
2012. ápr. 14. 18:18
 15/21 anonim ***** válasza:
78%

A helyzetébe belegondoltál?


Szeret téged, de nehéz lehet elviselni, hogy mindenki csak rád figyel. (Egyébként azt nem mondtad, hogy ő milyen magas.) Jön egy pasas, aki észreveszi, és erre mit mond? Hogy bejönnek neki a magas lányok. Igazad van, hogy nem tehetsz erről, de elfelejted, hogy ő sem tud tenni a magassága ellen semmit.


Csak próbáld meg megérteni. Tényleg próbáld meg.

2012. ápr. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Én megértem. De ha ellenséges velem, akkor mit tegyek? Még én vagyok a szemét, és nem fog találkozni velem, csak mert 10 centivel magasabb vagyok nála. És ő megért engem??? Amúgy ő 165 körül van.
2012. ápr. 14. 18:34
 17/21 A kérdező kommentje:
És a 15 év alatt nem volt probléma a magasságom? Amióta meg ezzel van együtt nem léphetek ki az utcára, ha a pali is ott van. Én nem érzem úgy, hogy én tetszenék jobban a férfiaknak. Őt sokkal szebbnek látom, mint magamat, mégsem förmedek rá. Neki fontosabb ez a pasas, mint a barátságunk.
2012. ápr. 14. 18:37
 18/21 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem az a nő nem barátnő akárhány év van mögöttetek aki egy átmeneti fasziért csak úgy eldob egy barátságot, 15 év nem kevés, és valljuk be, ha a pasi nyíltan kimondja egy 165 centis embernek hogy neki a magas csajok jönnek be abból nem lesz tartós kapcsolat. Szerintem felejtsd el, majd ha dobják akkor meg te leszel a lelki szemetesláda, már ha hagyod
2012. ápr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
41%

Én is 165cm vagyok,és nagyon örülök neki :) Se alacsony,se magas. És 10cm-s magassarkút is nyugodtan felvehetek :) Szerintem a 173cm már egy kicsit magas egy nőnek,én nem biztos hogy úgy felvennék magassarkút...persze valószínűleg azért látom így mert én kisebb vagyok. :)

A barátnőd meg nagyon féltékeny,de szerintem nem a magasságod (csak) az oka annak hogy téged néznek meg inkább a pasik,ezzel a sztorival elárultad hogy a barátnőd egy önbizalom hiányos,irigy,kicsinyes valaki,aki a több éves barátságot képes felrúgni egy ilyen parasztért,nyilván a pasik is megérzik ezt a negativitást.

Én a helyedben biztos nem állnék szóba vele többet,az ilyen nem igazi barát :(

2012. ápr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
35%
nem féltékeny rád! egyszerűen csak rosszul esik neki, hogy te jobban bejössz a srácnak, mint ő, és ezt rajtad vezeti le. ne legyél rá mérges, maradj mellette, ez teljesen normális reakció. ha igazán jó baártnőd és igazán szereted, akkor ezt elnézed neki és kitartasz mellette.
2012. ápr. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!