Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » NEM BIROM! Elegem van! Mit...

NEM BIROM! Elegem van! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

annyira rondának érzem magam, semmi nem tetszik magamon, főleg van 1-2 dolog, amit különöseb gyülölök magamon, de ugy alapjába véve mindenemet, és azt kívánom hogy bárcsak ne látna senki, legszivesebben elbújnék, vagy csinálnék magammal valami nagyon rosszat, mert gyűlölöm magam, amiért ilyen ronda vagyok.Az utcán állandóan azt nézem, hogy vajon mit gondolhatnak rólam az emberek,meg hogy ha meglátok egy lányt, akkor mennyire szép, sokkal szebb mint én,a fiúk szemébe nézni se merek,egész nap(minden nap) emésztem magam,ezen agyalok és sokszor itthon sírok is ezért:( mit tegyek? segítsetek:'(

és légyszíves normális választ irjatok:(


2012. jan. 7. 19:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Küldj légyszi nekem is képet! Szívesen segítek:)
2012. jan. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Figyelj, biztos nem vagy ronda:).

Küldj egy képet és majd megmondom.

2012. jan. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem is kuldhetsz kepet;) Szivesen segitek:) Biztos nem vagy olyan ronda! Mindenkinek van valami szep tulajdonsaga:)
2012. jan. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz képet!:)
2012. jan. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz képet. kíváncsi vagyok, hogy tényleg igaz-e a magadról alkotott képed. Egyébként rengeteg megoldás létezi, hogy az előnytelenebb testrészeinket korrigáljuk, de ahhoz tényleg látni kéne téged. 16/L
2012. jan. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 halibel ***** válasza:
szia, ezzel régebben én is így voltam,de az idővel változtam. küldesz képet nekem is? :)
2012. jan. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hát megkaptam a képet, szerintem semmi baj nincs veled, nem is érte, miért akadtál ki. Az egyetlen ami zavart, hogy egy kicsit furcsán tartottad a szád, jobb lenne ha mosolyognál... hidd el, és meg merem kockáztatni, hogy én csúnyább vagyok!:D
2012. jan. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!