Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » NEM BIROM! Elegem van! Mit...

NEM BIROM! Elegem van! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

annyira rondának érzem magam, semmi nem tetszik magamon, főleg van 1-2 dolog, amit különöseb gyülölök magamon, de ugy alapjába véve mindenemet, és azt kívánom hogy bárcsak ne látna senki, legszivesebben elbújnék, vagy csinálnék magammal valami nagyon rosszat, mert gyűlölöm magam, amiért ilyen ronda vagyok.Az utcán állandóan azt nézem, hogy vajon mit gondolhatnak rólam az emberek,meg hogy ha meglátok egy lányt, akkor mennyire szép, sokkal szebb mint én,a fiúk szemébe nézni se merek,egész nap(minden nap) emésztem magam,ezen agyalok és sokszor itthon sírok is ezért:( mit tegyek? segítsetek:'(

és légyszíves normális választ irjatok:(


2012. jan. 7. 19:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

oké,figyelj én segítek :) am nagyon sok csúnyácska lány van.atól még nem kell elítélni az ilyeneket! neked is lehet szép és jó életed attól mégh nem vagy plázapi.csa :)

küldj képet priviben,és megmondom h van e okod a félelemre. oks? :)

2012. jan. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

jó:( de készülj fel, hogy nagyon ronda vagyok.

rámirsz privibe? csak a neved miatt, hogy kizárjam, hogy még véletlenül se ismerlek.:(

előre is köszönöm.

2012. jan. 7. 19:15
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz olyan csúnya.:) nyugalom. Hány éves vagy? Mert, ha 14 év körüli, akkor változik még az arcod meg minden kb.
2012. jan. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

16...


...:( nem fog . gyűlölöm. undorító:(

2012. jan. 7. 19:55
 5/17 anonim ***** válasza:
Küldesz képet? Második vagyok... Remélem nem csak dicsértetni akarod magad kamu szöveggel.:D:/ Lány vagyok.
2012. jan. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 mus musculus ***** válasza:

Engem is kíváncsivá tettél, akik ilyen sűrűn és vehemensen bizonygatják, általában alaptalan az állításuk. Ha viszont kötelező a teljes név megadása, inkább hagyjuk.:D

Figyu, rajtad az segítene (szerintem), ha gyakran hallanád az ellenkezőjét őszinte, veled semleges viszonyban lévő emberektől.

2012. jan. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

nem akarom dicsértetni magam, és ha azt hallanám, hogy óó de szp vagy, meg de jól nézel ki, az se segítene. Mert szokták azért mondani, de engem az se vígasztal , szóval nehogy azt hidd,hogy én eg beképzeld p*csa vagyok, aki csak azt akarja hallani, hogy milyen szép.

neem...én tényleg rondának tartom magam...

2012. jan. 7. 20:34
 8/17 anonim ***** válasza:
Kezdetnek fogadd el magad :) az életed többet ér annál, mint hogy valaki csúnyán néz rád, attól nem fogsz megszépülni, hogy sanyargatod magad, sőt, ez inkább az arcodra fog kiülni, ha mindenkit érdekelne a másik véleménye, akkor már szánalmas lenne az emberiség, az meg már egy jó dolog, hogy nem vagy beképzelt, indulj ki ebből, senki sem egyforma. :)
2012. jan. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

jójó de nem megy:(

és nemis fog. nem tudod hogy tényleg milyen ronda vagyok. és ezzel a tudattal élni és menni minden nap, emberek szemébe nézni nehéz:(

2012. jan. 7. 21:00
 10/17 anonim ***** válasza:
szia! biztos nem vagy olyan ronda! küldenél 1 képet magadról? nagyon kíváncsivá tettél! ha tudok megpróbálok rajtad segíteni vhogy!
2012. jan. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!