Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elegem van. Nem bírom. Senkim...

Elegem van. Nem bírom. Senkim sincs. Senki se szeret. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Öljem meg magam? Az egész világ rossz..nem nekem való..borzalmas:( (16/L)
2012. jan. 1. 17:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez a világ borzalmas.

Ha megölöd magad, mi a garancia, hogy jobb helyre kerülsz?

Semmi. Sőt a legtöbb vallás szerint még rosszabb helyzetbe kerülsz.

Ami nem öl meg, megerősít.

Csak a szenvedésből lehet tanulni, az visz előre. Már ha akarsz előre haladni.

Írhatsz, ha gondolod, hasonló cipőben járok, de sokkal idősebb vagyok, mint te.

2012. jan. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

ha megölöd magad akkor mivel lesz jobb????

mer ezzel nagy fájdalmat okozol azoknak, akik szeretnek

(még ha úgy gondolod, hogy nincsenek is ilyen személyek)

soha sem szabad az öngyilkosságon gondolkodni

még ha úgy gondolod, hogy ez a világ nem is neked való, csak arra szabad gondolni, hogy talán a holnap jobb lesz!!!!

2012. jan. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem akarom megölni magam,de már nem tudom mi lenne a jobb.. annyira szeretnék valakit:( barátokat..de nem tudok barátkozni!
2012. jan. 1. 17:27
 4/22 anonim ***** válasza:
Dolgozol? tanulsz? Mit csinálsz? Irj magadról?
2012. jan. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
tanulok még gimiben,ha ez számít valamit..
2012. jan. 1. 17:31
 6/22 anonim ***** válasza:
nincs olyan személy akivel szoktál 1-2 szót váltani, vagy valamit együtt csinálni?
2012. jan. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

De hát tanulsz tökre le kell kössön a tanulás. Én legalább is majd megszakadtam. Minden nap 1,5 órát utaztak a középiskolába és 1,5-et haza. Volt vagy du. 4-5 mire hazaértem. Lecke és már estem is be az ágyba, mert ugye reggel 5-kor kelés.

Hétvégén kis játék a tesómmal. Nincs testvéred?

Amúgy engem meg nem is szerettek a suliban. Volt két barátnőm. De úgyse értem volna rá velük lenni.


Csak azért kérdeztem, hogy mit csinálsz, mert gondoltam, hogy nem köt le semmi. De mi a baj? Meg hogy érted, hogy nem szeret senki? Nincsenek barátaid?

2012. jan. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Ne már :O

Nincs senkid? 1 barátnőd sincs vagy tesód vagy szüleiddel nem beszélgetsz?

2012. jan. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nincsenek barátaim..barátom van őt nagyon szeretem,de csak ő van nekem. Szüleim le se szarnak.. Hiányzik nekem egy társaság nem feltétlenül elgjobb barátság csak ,hogy valakikkel legyek..A suli meg oké,de hétvégén mit csináljak? Meg nekem szerencsém van 10 percre lakok a sulitól tehát nem kell korán kelnem és korán hazérek..
2012. jan. 1. 18:40
 10/22 anonim ***** válasza:
Akkor azért csak nem olyan rossz, ha van barátod, barátnőt meg akár innen is szerezhetsz, vagy a barátod ismerősei között nincs olyan akivel jól kijönnél(pl haverjának a barátnője)?
2012. jan. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!