Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elegem van. Nem bírom. Senkim...

Elegem van. Nem bírom. Senkim sincs. Senki se szeret. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Öljem meg magam? Az egész világ rossz..nem nekem való..borzalmas:( (16/L)
2012. jan. 1. 17:02
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nem sajnos nem.. nem vagyok vmi beszédes és csak leégetném szegényt:S csoda egyáltalán,hogy velem van..
2012. jan. 1. 18:56
 12/22 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt csak te gondolod így. Legyél kicsit bátrabb, nyugodtan barátkozz velük, nem fogod leégetni :)

Mire érted am ezt hogy leégeted? Vmi rosszat vagy hülyeséget mondasz? Mert ilyenek miatt nem kell aggódni, majd látod hogy mire vevőek és akk olyanokat mondasz nekik.

Meg gondolom hasnoló stílusúak mint a barátod és ha vele jól elvagy akk velük se lenne gond.

2012. jan. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Írj privit én szívesen megismerkednék veled, velem is ugyanez a helyzet! :( utálom ezt a kib@szott életet! :(
2012. jan. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

(előző vagyok) áhh ne öld meg magad nem érdemes,

lehet méh jobb is az élet valamikor -.- csak tartanánk már ott ! :))


15/L

2012. jan. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
*még
2012. jan. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Egyre többen vannak ezekkel a problémákkal elhiheted,ne magadba keresd a hibát,nekem is kevés a haveri köröm,de valahogy nem izgat,idővel több emberrel összeismerkedsz,próbálj neten is ismerkedni,akárhol akárkivel össze lehet ismerkedni,csak légy nyitottabb mindenre.
2012. jan. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
:(
2012. jan. 2. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
Nem, semmiképp ne tégy kárt magadban! Van idő, amit mindenképp szükséges kibírni ahhoz, hogy megértse az ember a lelki, vagy testi nyomor miért jött az életébe. Bizonyos Jézus, akinek kapcsán, még ha pár év tévedéssel is az éveket 2012-nek számoljuk, mondott egy számomra érdekes dolgot. Legalábbis állítólag mondta: nem az egészségeseknek van szüksége orvosra, hanem a betegeknek. Betegek alatt olyanokat értett, akiken már semmit nem tudnak annak érdekében tenni, hogy sorsuk jobb legyen. Próbáld ki, imádkozz hozzá, ne vesd el, nem biztos, hogy hülyeség! De ez nem egy elsősegély-vonaL, ami azonnal működik. Elvégre az "egészségesek" mi szükségük van a továbbiakban Ő rá?! Elfelejtik.
2012. jan. 2. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Mi lenne jó neked? egy pszichológus
2012. jan. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

Igen, öld meg magad, szerintem is az lesz a legjobb.

1. tanulj

2. legyél milliárdos (aki okos, az tud pénzt szerezni)

3. élvezd, h mindenki szeret

2012. jan. 12. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!