Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Meg vagy elegedve azzal,...

Meg vagy elegedve azzal, ahogy kinezel, az alakoddal?

Figyelt kérdés
2009. máj. 9. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem igazán, fogyni szeretnék 5 kilót. Ha ez megtörtént elégedett leszek.
2009. máj. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
nem. pedig dologozom magamon de semmire se megyek..de nem adom fel..
2009. máj. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Én rendkívül sokat gyötrődtem amiatt, hogy milyen az alakom, napi szokásommá váltak a mondatok, hogy "milyen dagadt vagyok!", vagy hogy "kész káosz a kinézetem!", de megtanultam nem csak a rosszat meglátni magamban. Persze még most is van, hogy egy-két kilót leválasztanék magamról, de attól még nem kezdek diétákba és megpróbálom elfogadni magam. Ez egyre jobban sikerül és egyre boldogabb vagyok!:-)

L/13

2009. máj. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%

Hát én mostmár elfogadtam magamat ilyennek, amilyen vagyok. A cickóimmal nem vagyok teljesen elégedett, de sok mindent nem lehet velük kezdeni, így nem idegeskedem:)

Icipicit a hasamról kellene ledolgozni, de az meg csak idő kérdése:)

Az arcomat úgysem lehet lecserélni, szóval az megint bukta.


A párom így szeret és nekem ez-mostmár- elég:)


20/L

2009. máj. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A melleimet szívesen növelném kicsit, de úgy ahogy igen.
2009. máj. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát én egyáltalán nem vagyok megelégedve,és nem is fogok megelégedni magammal,amíg nem fogyok legalább 10 kilót,de jobb lenne a 15 kg is.Eredetileg úgy volt,hogy nyárra lefogok fogyni,de nem igazán ment,eddig csak -3kg.úgyhogy inkább a szeptembert tűztem ki magam elé,de minnél előbb annál jobb.:)
2009. máj. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én megvagyok elégedve teljesen,hálas vagyok Istennek,hogy 13 évesen így nézzek ki!(nem vagyok egos)persze nagyon sok hibám van,de azok nem érdekelnek és így állitolag jobb lett a kisugárzásom :D meg mosolygosabb lettem!Egyedül ha egy kicsit alacsonyabb lennék megköszöném de már beletörödtem!Mindenki úgy jó ahogy van : ilyen lettél legyél ilyen(ez ilyen saját készítésű motto)

13/L

2009. máj. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
meg. amikor nem látom magam (H)
2009. máj. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ömm.hát én sem vagyok megelégedve magammal, 14/L vagyok

pattanásos(még el is fogadnám h pattanásos vagyok,ha többieknek is lenne,de NEM egyedül csak nekem van)

mellem is kicsik(és a többi lánynak meg már nagyobb mint a nővéremnek,mely 19 éves -.-'' )

meg még eléggé vékony is vagyok...de az még tűrhető...

2009. máj. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én utálom magamat=/ rettenet csontos lábfejem van amúgy az alakom kicsit lehetne vékonyabb és lehet kicsit nagyobb a mellem is. Hullafehér a bőröm a hajam pedig olyan színű mint a széna és még törik is=/ Nagy az orrom nagy az orrgörbém túl hosszú a nyakam nagy a kézfejem ja és nyáron egy kicsit szeplős is vagyok úgyhogy talán összességében RONDA vagyok
2010. márc. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!