Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, akinek van Remington...

Lányok, akinek van Remington vagy Philips epilátora! Meg vagytok vele elégedve? (fontos)

Figyelt kérdés

Milyen típusúd van?Kb mennyibe került?Neked mennyire fáj az epilálás?

Légyszi kort is írjatok. :P


2011. jan. 16. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem Braun van, ennek más a csipeszszerkezete és nagyon jó, nekem ezzel nem szakad be sose.

Az epilálás..hát először majdnem sírtam..már 9 éve epilálok, de néha még mindig fáj elkezdeni. Meg lehet szokni és növeli a fájdalomküszöböt is.Viszont gyantáztatni magamnak nem tudok, szóval marad ez.

26 N

2011. jan. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem panasonic van és nagyon meg vagyok vele elégedve. A legjobb hogy vizesen is lehet használni és így kevésbé fájdalmas és a bőröm is sokkal szebb, puhább utána. Én kb 7-8 éve epilálok de nagyon sose volt fájdalmas mert nincs túl erős szőrzetem. Mondjuk a bikinivonalamat nem epilálom, azt nem mertem megpróbálni.:) Ez az epilátor kb 20 ezer forintba került, nem olcsó de szerintem nagyon jó.

[link]

2011. jan. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia. Én kb. fél éve vettem Philips Satinelle-t, 5000ft-ért, és teljesen meg vagyok vele elégedve, tudom ajánlani :)

Nem annyira fájdalmas, inkább csipkelődős érzés, de nem vészes (Nekem pl. első alkalommal se volt annyira fájdalmas)

Csak az a fontos, hogy utána a testápolót ne sajnáld !

Remélem segíthettem :)

14/L

2011. jan. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!