Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van itt olyan hölgy, aki...

Van itt olyan hölgy, aki teljesen meg van elégedve a kinézetével annak ellenére, hogy az nem tökéletes?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:

igen,én. és tökéletes vagyok :)

persze a viccet félretéve. ha a férjemnek tetszek és ő azt mondja csinos vagyok,akkor miért ne lennék megelégedve? elvégre neki kell hogy tetszek,nem másnak

2011. máj. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Semmi gondom magammal. 45 éves vagyok,3 gyereket szültem,de fel tudom venni a farmert,amit hordtam 18 évesen,ma is átúszom a balatont és futok napi 1 órát.

nem vagyok tökéletes, de tetszem magamnak.(és másoknak is,ami örömmel tölt el engem is és a férjemet is)

2011. máj. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen
2011. máj. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én tudom mik a hibáim mégis szeretem magam!!és meg vagyok magammal elégedve!!
2011. máj. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is elégedett vagyok magammal és asszem a környezetem is tudom ez nem szokványos ilyen korban de nekem nincs magammal problémám bár néha rámjön h ez meg az lehetne más de végül mindig úgy döntök h én így vagyok szép magamra mosolygok a tükörbe és happy vagyok:D;)L/16
2011. máj. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én is megvagyok elégedve a testemmel, a párom így szeret és a környezetemben lévőknek sincs semmi gondjuk velem. én is tudom mik a hibáim így teszek is ellene :)
2011. máj. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ezeknek örülök :)
2011. máj. 31. 21:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is teljesen elégedett vagyok magammal, pedig igencsak vannak hibáim. Kinek nincsenek? Teszek azért, hogy jól nézzek ki, sokat ápolom a bőröm, egészségesen étkezek, sportolok (lesz@rom, hogy nem vagyok vékony, tudom, hogy egészséges vagyok), és sokkal jobb úgy tükörbe nézni, hogy tetszik amit látok, mint egyfolytában fanyalogni.
2011. jún. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!