Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, képen látható...

Mit gondoltok, képen látható lány csinos, kövér, vagy épp jó alkatú?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2009. ápr. 26. 18:42
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim válasza:
80%

B!sszus, ennyi idióta embert egy rakáson, teljesen meg vagyok döbbenve...


Szerintem nagyon szép alakod van, kicsi, de formás mellekkel - igaz az első képen rendesen fel van polcolva. A ruháid nem k-sak vagy gagyik, és aki a lakást vagy a berendezést szólogatja le, az is elmehet a p!cs@ba nyugodtan, nem tudom, nálatok otthon márvány van meg mahagóni bútorok mindenhol? Egyébként a fitnessel dobálózóknak: és ha ezt az alakot sporttal sikerült összehoznia? Szerintem messze jobb mint az átlag, és nem mindenkinek van meg a lehetősége, h annyit gyúrjon mint béres alexandra... A ruháiddal sincs semmi baj, teljesen átlagosak. A testedre semmiképp nem mondanám, hogy átlagos, szerintem csinos vagy, a melled kimondottan szép - nem tudom, aki azt írta, h melle nuku, mekkora tőgyekhez van szokva, szerintem az, amihez képest ez "nuku", na az a kifejezetten undorító kategória.


Arra meg, hogy lek.rvázzátok, mert ARC NÉLKÜL feltölt magáról egy képet, amin bugyiban van... hát baz, ennyi erővel minden toplessben napozó nő k.rva? Mert kirakja a mellét a strandon közszemlére? Ráadásul arccal, és még a nevét is megkérdezheted? Szal b!sszus, fogalmad sincs kicsoda, fogalmad sincs milyen élete van, honnan jött, de k.rvázol, mert kinnvan a melle? Ennyire visszamaradott szánalmas embereket baz... Persze, én is eltérek a kérdéstől most - mert ez is kiakaszt, h a magyar szövegértésben a "Szerinted milyen ez a csaj" kérdés egyenlő a "Szerinted k.rva vagyok" kérdéssel... - de csak mert annyira felháborít a nyolcmillió idióta csökött konzervatív majom... aki naturalista, és nem hord pl. melltartót, vagy csak nudista strandra jár, az mind k.rva? Vagy mondom, ne adj isten TopLessben napozik - ami ma már jobbhelyeken teljesen normális... K.rvára pofára estem most, eddig tök normális válaszokat olvastam nagyobbrészt. Ezek után... pff... leírhatja magát az összes mocskolódva irigykedő pókhálósp!nájú kriptaszökevény.


Az meg, h dohányzol... hát gratulálok, h sikerül valamivel elb!szni ezt a testet. Inkább vigyáznál rá, formálnád, őriznéd... -.- Egyébként meg, grat, nekem nagyon tetszel ;)

2009. máj. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 A kérdező kommentje:

Köszönöm, látom vannak, akik a kérdésre feleltek.

A járólap, a felmosóvödör... tudod, egy albérletben lakom, ahol a szobámból nyílik a füfdő, a vödröt nem tarthtatom a szobában. Mivel albérlet, a járólapot sem én választottam. (akkor kék lenne).

A többieknek üzenem, hogy nekik kéne művelődni, első sorban utána nézni a kurwa, és rib@nc szavak jelentésének.

Mégegyszer köszönöm a kérdésre válaszolóknak!!!

sorry.

2009. máj. 3. 21:34
 63/66 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem az alakod ideális, egyáltalán nem kell fogynod. Sőt, óvlak attól, hogy fogyásba kezdj, mert a fogyókúrák általában hosszú távon hízást eredményeznek. Egyébként, amíg egy nő a BMI testtömeg index alapján a normál határokon belül van, addig nem a testsúlya dönti el, hogy szép ill. kívánatos-e a férfiak szemében.
2009. máj. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
96%
Hello! 35 elmúltam, úgy érzem tudom, milyen a jó női alak. Egyetértek az előttem ( hosszan )szólóval. Annyit tennék hozzá, ha a jövődre gondolva jót akarsz magadnak, a cigi helyett nyomj napi 10-20 perc aerobicot heti 3-5 alkalommal a kedvenc zenéidre. Nagykorú vagy; ismered a zenére mozgás előnyeit, és a ciginek a női testre és a későbbi babára gyakorolt hátrányos hatásait !!
2009. máj. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim válasza:
93%
05-03 10:05 vagyok, látom azért végére befutott pár normális válaszoló is.
2009. máj. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim válasza:
Elég vékony még nőiesedj egy kicsit
2010. ápr. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!