Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, képen látható...

Mit gondoltok, képen látható lány csinos, kövér, vagy épp jó alkatú?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2009. ápr. 26. 18:42
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
76%
sztem semmi baj nincs a testeddel de attol még nem kellett volna felraknod ien képeket dehh ha már megtetted akk nem kéne mindenkinek b@sztatnia mee ennek semmi köze az alakodhoz 14/l
2009. ápr. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim válasza:
61%

Szerintem gyönyörű alakod van, és jól állnak a ruhák is. Hogy úgy mondjam, igazán nőies és szép.

Aki pedig ezt mondja: 23 éves, helyesnek tartott srác vagyok.

2009. ápr. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
72%

Nekem meg épp a ruha nélküli tetszett a legjobban.

Abból lehet a legjobban megítélni az ilyesmit.


Nincs igaza a barátnődnek, legfeljebb azért mondta, hogy dundi vagy, mert irígykedik.


Sztem az átlaghoz képest te inkább a vékonyabb, csinosabb lányok közé tartozol, ezér tmég azt gondoltam, hogy esetleg a melleid mérete miatt aggódsz.

De úgy látom, itt minden teljesen rendben van.


Abban igaza van a többieknek, hogy ezt a kérdést most már kipipálhatod, és ha az egyéb, beleértve belső tulajdonságaidra is hasonlóan igényes leszel, akkor valakinek te leszel a tökéletes nő!

2009. ápr. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 reszelo ***** válasza:
74%

Ebben az esetben nem az a kérdés, hogy sovány vagy vagy kövér. Teljesen más problémáid vannak, melyek sokkal jobban vetnek vissza mint szociális mint önértékelés terén.

A kérdés feltevésében nem mondtad, hogy TE vagy a képen, pedig teljesen egyértelmű, mint utóbb nem is tagadtad, tehát igyekeztél idegen ként feltüntetni a képen látható személyt. Hál istennek utólag ezt nem tagadtad, hogy Te vagy a képen.

Ami a legjobban meglepett, hogy képes voltál felrakni magadról félmeztelen képet. Márpedig mindenki tudja, hogy a testalkat megítéléséhez nem kell félmeztelen kép. Aki kicsit is jobban belegondol a kép készítésének körülményeibe, az észreveszi, hogy jobb kézzel, fenntről csináltad a képet, ami egyben azt is jelenti, hogy a kezed megemelésével felhúzod a melled, így nem látható mennyire lóg. Továbbáegy térdelő testhelyzetnél a popsi jobban kinyomódik, a has előretolódik, sokkal nőiesebb formát vesz fel a test, mely még egy alaktalan nőből is többet hoz ki, mint ami valójában. Már csak ebből is arra tudok következtetni, hogy az egészet csak önajnározásnak csináltad itt, hogy mennél több szépet írjanak rólad.

Valószínűleg a neveltetésed során szüleidnek nem sikerült a társadalmilag normálisnak tartott értékrendet átültetniük beléd, egyrészt mert ilyen képet csinálsz, másrészt saját magad töltöd fel magadról egy weboldalra, harmadrészt pedig az egyik képen cigivel a kezedben pózolsz. Persze vannak olyan pillanatok amikor az ember erre nem figyel, de az főleg alkoholos állapotban van. A te esetedben világosság szűrődik be az ablakon, tehát nem lehet este, ami arra enged következtetni, hogy vagy már nappal iszol, vagy teljesen józanul normálisnak ítéled meg azt, hogy cigarettával a kezedben próbálsz pózolni (amúgy rendkívül sikertelen módon) a kamerának, és nőies színben feltüntetni magadat.

Szerintem kicsit át kéne gondolnod, hogy valójában mi is a problémád. Természetesen a világnak szüksége van exhibicionistákra is, mert különben a perverz 50-eseknek nem lenne kikre verniük, de akkor legalább valld be magadnak, hogy az vagy.

Amúgy az alkatodra 3ast adnék. Nem vagy elhízva semmiképp, de comb tájékon és csípő-fenék tájt eléggé lanka a tested. Ha kicsit gyúrnál rá, és annyit költenél fitness bérletre amennyit elszívsz cigiben egy nap, akkor sokkal szebben nézhetnél ki. Én személy szerint biztosan nem fordulnék meg utánad az utcán.

2009. ápr. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
69%
nyaktol lefele minden jo!hogy mivan a fejecskedbe azt nem tudom:)es mond meg a baratnodnek hogy valami baj van a latasaval mert egyaltalan nem vagy kover sot meg duci se!
2009. ápr. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim válasza:
58%
hat te egy k...va vagy komolyan mondom nem szegyelled magad?igazuk van az elottem szoloknak en a hejedbe elasnam magam..kulonben a testeddel sok gondd nincs ,de ha velemenyt kersz miert huzod be a hasadat?hat ez hihetetlen...
2009. ápr. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem vékony vagy.
2009. ápr. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim válasza:
47%
Én nő vagyok, és női szemmel is csinos vagy. Formásak a melleid, lapos a has. Nem tudom miért tetted fel ezt a kérdést? Talán nem vagy elégedett magaddal? Nem vagy deformált! Mi a baj? Testalkatodhoz képest nem is kellenének nagyobb mellek. Akinek nagy melle van az idővel klasszul lógni is fognak. Ne foglalkozz a negatív válaszokkal, mert szerintem az irígység beszél belőlük.Egyébként úgy őszintén melyik nő elégedett a testével?
2009. ápr. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
70%
Önbizalomnövelés... Ezek szerint te nem vagy megelégedve az alakodva... A párod amúgy mit szól hozzá, hogy meztelen képeket töltesz fel magadról? Ez szerintem undorító. Meg az is, hogy mindenki próbál mindenkinek megfelelni. Ha van barátod és neki így tetszel, akkor nem értem... Áhh... kiakasztanak az ilyen ostoba emberek. Buta liba! Töltögesd csak fel a netre magad meztelenül, lesz mit nézegetniük az unokáknak...
2009. ápr. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
50%
Sovi vagy! Melled egy szál se! Inkább ne reklámozd magad! Még fej nélkül se! Na ezért tart itt a világ, mert ennyi üresfejű rohangál közöttünk. Nagy durranást akartál, de nem jött össze. IQ???
2009. ápr. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!