Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, képen látható...

Mit gondoltok, képen látható lány csinos, kövér, vagy épp jó alkatú?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2009. ápr. 26. 18:42
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
65%

A válasz megírásának időpontja: ma 19:36


egyetértek veled

2009. ápr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
63%
szerintem egy kicsit fogyhatnàl.nem nagyon tetszik az alakod.nekem azok a länyok tetszenek,lätszik rajtuk hogy szép az alakja,(akär fittnesel..)odafigyel magära.én ugy lätom kicsit aränytalan vagy.ne haragudj nem sértéS!!!
2009. ápr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
80%

Miert kell meztelen kepet feltenned? Kicsit exhibicionista vagy, nem? Felesleges egyebkent kerdezgetni az embereket. Valakinek ez jon be, valakinek meg az. Mindenkinek mas az izlese, es igy van ez jol. Magadnak tetszel az a fontos!

A kerdesedre valaszolva: Szerintem a melled pici, de azert nem kell nyomban rohanni feltoltetni, biztos van akinek igy fogsz tetszeni! Nekem a teltebb, noiesebb nok tetszenek. Lehet, hogy ez meg valtozni fog, mert meg fiatal lehetsz. Amin viszont tudsz valtoztatni, hogy sportolj. Latszik, hogy kicsit "ernyedtebbek" az izmaid. Nemcsak a kulso miatt, de a sport leleknek, es az egeszsegnek is jot tesz! Nem minden a kulso. Aki tul sokat foglalkozik a kulsejevel, annak kevesebb ideje jut a lelke apolasara!

2009. ápr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, kritikákat. :P aki normális hangvételben válaszolt.

Annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy nem vagyok k...va. Csak, hogy tudd párkapcsolatban élek, 5 éve, egyébként volt már ugyanilyen jellegű kérdés. Ezek szerint ők is k..vák, ugye?

2009. ápr. 26. 22:03
 15/66 anonim ***** válasza:
80%

Fogyhatnal, meg kicsit kover vagy???? Nem ertem honnan kellene fogynod, a kozepso kepeden kifejezetten vekony vagy, es melled sincs nagyon.

A 3. kepen latszik a combod, arra kicsit gyurjal hogy izmosabb legyen. Aki arra gondolt, hogy kicsit aranytalan vagy, arra ertette, hogy melled nuku, es a combod viszont van, de nem izmos.

Amugy mindegyik kepen mas vagy teljesen, hat igen a ruha ennyit tesz.

Az 1. kepen vekony vagy, es melled is van, hiszen olyan a melltarto.

A 2. kepen vekony vagy kifejezetten, mell nem sok.

A 3. kepet pedig mar leirtam.

De mas vagy eloben, es mas vagy neten is.

2009. ápr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem is tök gáz ilyen ribancos képeket ide felpakolni, ha a testeddel akarsz kérkedni, állj ki az út szélére.

Ha csak azt akarod tudni hogy kövér vagy-e, felrakhattál volna egy bikinis képet, de normális beállításban, vagyis szemből egy egészalakosat. Felesleges csalni a felülnézetes hasbehúzós képpel, ha csak a melledet szeretnéd mutogatni.

2009. ápr. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
56%
Ja, és az utolsó ruha nagyon ronda és parasztos. Mondjuk az első is. :)
2009. ápr. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
47%
sztem jó az alakod,de naon kicsi a melled,és így az utolsó ruha rosszul néz ki rajtad,mert nincs mit belepakolnod..
2009. ápr. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
57%

Én férfi vagyok és szerintem is izléstelen egy ilyen képet ide felrakni. Erre vannak külön oldalak.

Üzenem annak a tegnapi női válaszolónak, akinek a férje csinosnak találta, hogy az ő férje az a fajta, aki egy deszkakerítést is csinosnak talál. Szegény asszony.

2009. ápr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
79%

Az előző válaszolónak igaza van, de szerintem nincs abban semmi rossz, ha egy nő a férjével megnéz közösen 1 képet és kiértékelik.

Az én feleségemmel nem lehetne ilyet csinálni mert rögtön ordít, az meg tény, hogy ennek a nőnek a lába nyomába sem érhet mert formás, nőies és még melle is van.

Szóval nincs abban hiba, hogy együtt megnézték, attól még lehetnek boldogok, szerintem klassz lehet egy ilyen nő.

2009. ápr. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!