Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, képen látható...

Mit gondoltok, képen látható lány csinos, kövér, vagy épp jó alkatú?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2009. ápr. 26. 18:42
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
39%

Miért kellene felkötnie magát? Csak ne képzelje magát nőiesnek mellek nélkül...

Ez testi adottság, ahogy a farok is, attól, hogy 21 cm, még nem biztos, hogy jó vele.

Ugyanez igaz a nőkre is, attól még lehet szerető feleség..stb.

A nőiesség a mell.

2009. ápr. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem a nagy mellektől nőies egy nő..ahogy egy férfi is lehet férfias kis farokkal,nem csak aranyos és szeretgetnivaló..
2009. ápr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem a mell teszi nöiessé a nöt, ha nincs melle, akkor jobban hasonlít a teste félmesztelenül a férfiakéhoz, mint ahogy ha egy pasinak hájas melle van jobban hasonlít egy nöre a felsQöteste. 22/L
2009. ápr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
40%
Az utolsónak igaza van. Ez a különbség a 2 nem között.
2009. ápr. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
70%

Ha az én barátnőm vagy nejem rakosgatna fel ilyen képet magáról, nagyon meglepődnék.

Egy kis erkölcstelen nő gyerek testben.

2009. ápr. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim válasza:
47%

elég gáz vagy,már megbocsáss..tök átlagos csaj,kínai ruhákba,kis mellekkel..ja,és azt,hogy felnőtt vagy,valamiért nemhiszem el,mert érett nők ilyen képeket nem pakolnak fel a netre,és nem reklámozzák magukat..erről ennyit..

ezt a véleményt vártad?

2009. ápr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
34%
ribi...
2009. ápr. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
88%
én meg úgy gondolom, hogy sokkal nőiesebb vagyok az én kis melleimmel, mint a nagy átlag a hatalmas cicikkel. mivel általában vagy azért van nagy melle, mert amúgy is husi, mivel a vékony lányoknak ritkán adatik meg a nagy mell. persze vannak kivételek.
2009. ápr. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ezért kár volt ide kérdést kiírnod. Hiába nyomtad bele a mellecskéidet a kamerába, látszik, hogy a bugyi bevág az úszógumiba rendesen. És a belső combod is löttyedt. Az utolsó képen egyáltalán nem vagy nőies. Nem tudom, hogy tényleg magas vagy-e, de teljesen úgy néz ki, mint egy magas, mell és derék nélküli, kissé hájas lány. A hájjal tudsz mit kezdeni, de hogy az alkatod nem nőies inkább kissé tenyeres-talpas azon nem tudsz segíteni.
2009. ápr. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
67%
Olvastam a kritikákat/hát kaptál rendesen és igazuk is van...úgyhogy én nem ismételgetek(hisz ez tény) de annyit hozzá tennék,hogyha már felraksz ilyen kritikán aluli képeket legalább csináltad volna normálisabban...PL: a felmosóvödröt el teheted volna az útból,hogy ne legyen a képben...Meg a cigi sem kellett volna...És elég rossz géped lehet,mert a képeknek is nagyon rossz a minősége.
2009. ápr. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!