Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért baj ha valaki elégedett...

Miért baj ha valaki elégedett magával?

Figyelt kérdés

Ha itt egy nő leírja,hogy szépnek érzi magát vagy mások visszajelzéseiből úgy itéli meg,hogy jó nő,akkor már rögtön nagyképű,egoista,beképzelt.

Én nem vagyok csúnya lány úgy érzem,tudom,nem vagyok tökéletes,de azért az átlagnál jobb vagyok.Bár nagyon sokat törődök a külsőmmel,fitness,mindenféle arpakolás,hidratálás,tehát van munka a külsőmben.

Szerintem ha valaki valóban szép(ezt nem magamra értem)akkor az igenis legyen büszke magára és ne szerénykedjen.

Épp most olvastam egy válaszban,ahol egy lány leírta,hogy sok férfi megjegyzi hogy jól néz ki,igényes,szexis és lepontozták 30valahány%-ra.

Nem a %-om miatt aggódom,félre ne értsétek,pusztán kérdezem:)


2011. aug. 26. 18:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
beképzelt vagy,tudtad?
2011. aug. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!