Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elégedett vagy magaddal? -lent-

Elégedett vagy magaddal? -lent-

Figyelt kérdés

Min változtatnál?Mi tetszik a legjobban?Mi az,amivel meg vagy elégedve?Mi az,amivel(nagyon)nem?

csak külsőleg!

kort és nemet is.


2011. jan. 31. 20:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én teljesen elégedett vagyok csak ez a tinédzserkor és ezek a pattik...

16L

2011. jan. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

velem is ez van.:)

amúgy én nem teljesen vagyok elégedett,de a pattanások nagyon idegesítenek.Pedig annyi mindent kipróbáltam már.:S

2011. jan. 31. 20:26
 3/15 anonim ***** válasza:
Én a testemmel nem vagyok túl elégedett, de próbálok változtatni rajta. Az arcommal többé-kevésbé az vagyok, de a bőrömmel nem:( A hajamat nagyon szeretem!
2011. jan. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Úgy nagyjából elégedett vagyok, de ha tehetném, karcsúsítanám a derekamat, és azt mind rápakolnám a mellemre, hogy kicsit nagyobb legyen :D
2011. jan. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én az alakomat úgy ahogy van lecserélném egyszerűen abban semmi nem tetszik(magasság,súlyeloszlás,mell és fenékméret).

Az arcomat meg a hajamat viszont nagyon szeretem azzal elégedett vagyok.

2011. jan. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Én a mellemmel nem vagyok elégedett,eléggé kicsi.Ezen kívül az alakom rendben van szerintem.

Az arcom..hát..vannak pillanatok,amikor szépnek tartom magam,de néha itt nyavajgok mindenkinek,hogy kicsi a szemem,nagy az orrom,csúnya vagyok.

A hajamat sem szeretem annyira,mert egyáltalán nem dús,meg a pattanások.

10/6-7

2011. jan. 31. 21:16
 7/15 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vagyok elégedett, de igyekszem megtenni mindent, hogy változzak pozitív irányba. Egyes egyedül annak örülök, hogy magas vagyok és kevésbé hajlamos a zsírosodásra, valamint kicsi a csípőm, így a csípő-hát arányom jó.

Aminek nem örülök, hogy nem vagyok túl jó képű -legalábbis szerintem- sötétbarna a hajam -de legalább sűrű- a szemem középbarna -de legalább nagy, azt mondják olyan mint a bagolyé. én jobban örülnék kéknek, de egyenlőre ez van. sajnos szemüveges voltam, mára már kontaktlencsét hordok, most kipróbálom majd a kéket.

Ezen kívül még ami rettenetesen zavar, hogy nem szimmetrikusak az izomtapadásaim, így pl. a jobb oldalam erősebb, ez meg is nyilvánul abban, hogy a bal karom kerülete 1cm-rel nagyobb mint a jobb, és hát stb...

Nem is vagyok elég izmos és a testzsírszázalékom sem elég alacsony, de ezen folyamatosan dolgozok. Egyáltalán nem sok, kevesebb mint az átlag emberé, de úgy érzem, hogy nem elég. Hirtelen csak ennyi jutott eszembe...

23f

2011. jan. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Elégedett vagyok magammal. Szeretem a hajamat, az arcomat, a derekamat, viszont a hasamat és a combomat nem, mert minden felesleg ezekre megy (és rendelkezem némi pluszkilóval). Olyan viszont, amit kifejezetten utálnék magamban, nincs.
2011. jan. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
én a hasammal meg a combommal nem vagyok elégedett :/
2011. jan. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

én pl.azokkal a legjobban.

de a mellem.:/

2011. jan. 31. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!