Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elégedett vagy magaddal? -lent-

Elégedett vagy magaddal? -lent-

Figyelt kérdés

Min változtatnál?Mi tetszik a legjobban?Mi az,amivel meg vagy elégedve?Mi az,amivel(nagyon)nem?

csak külsőleg!

kort és nemet is.


2011. jan. 31. 20:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az arcommal meg vagyok elégedve. Szeretem a nagy, zöld szemeimet, a formás orromat.

A testem nem tetszik. Szerintem nem ártana fogynom (bár többen mondták már, hogy vékony vagyok), a melleim pedig kicsik, amit utálok.

14/L

2011. jan. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem, nem vagyok. Utálom a testem. Szeretnék nagymellű, vékony derekú, nagy seggű, nőies lenni, de nem vagyok. Nem kevés plusz van rajtam, és utálom a szemöldököm, hogy nem látszik, mert olyan világos, + a hajamat, mert bármit csinálok vele, nem áll sehogy. De a legjobban a testemet utálom.

22L

2011. febr. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Amin változtatnék: örülnék, ha eredi vörös hajam lenne. Bár lehet, hogy néha akkor is befesteném extrém színekre :)

Ami a legjobban tetszik: a derekam, főleg, hogy folyamatosan fűzöm, így egyre vékonyabb.

Egyébként meg vagyok elégedve magammal:) 22/L

2011. febr. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mások szerint szép vagyok, de én semmimmel nem vagyok megelégedve. Hajam összevissza áll, a fogam nem túl fehér, a bőröm száraz, az orrom fura, kezem kiszárad hamar, úszógumi van a hasamon, rövid a lábam, kövér a combom. ... ne meg miegymás .....
2011. febr. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én néha tetszek magamnak nagyon, néha meg úgy látom, hogy ronda vagyok :D [tinikor -.-]

Min változtatnál? : Hát..fogynék úgy 15 kg-t [hogy elérjem az álomsúlyom *.* --> de amúgy most se vagyok brutálisan kövér, mert egyenletesen oszlik el rajtam xD]

Mi tetszik legjobban? : Az arcom és a hajam

Mi az amivel meg vagy elégedve? : Azzal, ami legjobban tetszik x]

Mi az amivel (nagyon) nem? : a pluszkilókkal


Amúgy nagyjából oké vagyok. Szeretem az arcom, a hajam, meg úgy nagyjából mindent magamon. Amúgy tök jó alakom lenne, ha lefogynék, homokóra alkatom van, de nincs óriási, hájas csípőm, hanem olyan széép *.* :D


14/L

2011. febr. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!