Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért baj ha valaki elégedett...

Miért baj ha valaki elégedett magával?

Figyelt kérdés

Ha itt egy nő leírja,hogy szépnek érzi magát vagy mások visszajelzéseiből úgy itéli meg,hogy jó nő,akkor már rögtön nagyképű,egoista,beképzelt.

Én nem vagyok csúnya lány úgy érzem,tudom,nem vagyok tökéletes,de azért az átlagnál jobb vagyok.Bár nagyon sokat törődök a külsőmmel,fitness,mindenféle arpakolás,hidratálás,tehát van munka a külsőmben.

Szerintem ha valaki valóban szép(ezt nem magamra értem)akkor az igenis legyen büszke magára és ne szerénykedjen.

Épp most olvastam egy válaszban,ahol egy lány leírta,hogy sok férfi megjegyzi hogy jól néz ki,igényes,szexis és lepontozták 30valahány%-ra.

Nem a %-om miatt aggódom,félre ne értsétek,pusztán kérdezem:)


2011. aug. 26. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem akkor a gáz, amikor dicsekszik vele. jó, bókolnak neki, tegye zsebre, de nem kell vele dicsekedni, hogy húde jó nő. ízlések és pofonok.
2011. aug. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Elsővel nagyon együtt tudok érteni. Legyen büszke rá, mindenki látja, szóval nem kell felvágni vele.
2011. aug. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

itt hogy lehetne felvágni vele?hisz úgysem lát senki:)

de néha hozzá tartozik a válaszhoz,pl amikor lefikázzák a vékony nőket vagy szóba kerül,hogy miért foglalkozik túl sokat magával egy nő stb

2011. aug. 26. 19:25
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

És azokkal mi van, akik kérik, hogy pontozzák őket itt? Az most egy dolog, hogy nem midnenkinek van mire felvágnia..

Amúgy valószínű sok köze van ahhoz, hogy mit milyen stílusban mondtál.

2011. aug. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Én egyetértek Veled. Most más példát mondok: a cicababa osztálytársaim, akik kirívó ruhákban járnak, sminkelik magukat, maguk is tudják, hogy jól néznek ki, mégis mindig a nyavajgásukat hallom, hogy milyen rondák. Persze csak a dícséret kell nekik. Én amolyan természetes szépség vagyok, ahogy mondani szokták. És ha a lányokkal az osztályból beszélünk együtt mindenki, akkor mindenki monja, hogy a lába csúnya, arca, szája... Én meg ha megmondom, hogy elégedett vagyok magammal, akkor rögtön beképzelt vagyok. Tévedés ne essék, nem vagyok sminkes plázacica, egy egyszerű, visszafogott lány vagyok. Most biztos ezért is mindjárt lepontoznak :D
2011. aug. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

nem csak magamra értem,más példákat is láttam.

hát az más tészta,akik itt pontoztatják magukat.

2011. aug. 26. 19:40
 7/11 A kérdező kommentje:

igen értelek,szerintem jó ha az ember elégedett magával és tisztába van az adottságaival.(ha mások is igazolják)

nekem is vannak ilyen ismerőseim,egy barátnőm mindíg mondja milyen kövér,mindenkinek és minden nap várja,hogy"jajj dehogy,jó alakod van" én sem változtatnék magamon,amin mégis,azt már megtettem:)

2011. aug. 26. 19:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem, ha valaki ezen az oldalon dicsekszik a külsejével, és úgy viselkedik, mintha minden csaj őt irigyelné(le is írja) és a pasik csak őt akarnák. Szerintem egy igazán szép, okos nő nem érzi fontosnak, hogy itt közölje ezt. A legtöbb lányt megnézik az utcán, leszólítják, bókokkal halmozzák el, miért kell vele úgy felvágni mintha ő lenne az egyetlen ilyen nő?
2011. aug. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
nem az a baj,hogy szépnek tartja magát,hanem,hogy emiatt jobbnak tartja magát másoknál.mint te:nem vagyok tökéletes,de azért az átlagnál jobb.
2011. aug. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

utolsó,ez igaz,az átlagnál jobbnak érzem magam,de csak a külsőm terén.

sok lánynak van izlésficama,kövérek(ha épp nem betegség okozza,akkor egyszerű lustaság),igénytelenek.(értem ezalatt pl zsíros haj,pattanásos bőr,stb)

Mért ne írhatnám le,hogy jobbnak érzem magam tőlük?(visszajelzésekre is alapozom)

ha ez valakit sért akkor tegyen ellene,legyen jobb,a lehetőség mindenkinek adott.

2011. aug. 28. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!