Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szépnek érzed magad?

Szépnek érzed magad?

Figyelt kérdés
Szeretnék olyan lányokon "segíteni"akiknek nincs önbizalmuk szeretnék tőletek képet kapni és segteni változtatni magatokon
2011. júl. 30. 14:28
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
Én is köszi, hogy ezt leírtad, igyekszem megfogadni! :) Egyébként még annyit tennék hozzá személyes tapasztalatból, hogy ha már vasalod, mindenféleképp használj valamilyen hővédő szert(én a Syoss márka hővédőjét használom. Persze ez sem csodaszer, de ha ráfújom a hajamra, elég 1x végighúzni rajta a vasalós, mert szép simává teszi a benne lévő kémiai anyag. És csakis kizárólag teljesen száraz hajat lehet vasalni!!
2011. júl. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. júl. 30. 18:10
 53/64 A kérdező kommentje:
Lányok ha itt nemmertek valamit megkérdezni szívesen segítek küldjetek emailt várom őket:)hidd el megpróbálok segíteni
2011. júl. 30. 18:12
 54/64 anonim ***** válasza:

Nincs mit,az még nem káros ,főleg ha sok hajad vvan,akkor adott,hogy több is hullik ki.

De amúgy én is Syoss-t használok és elégedett vagyok vele:)

Még annyit hozzátennék,hogy a kifésülő spray-k is jók,még akkoris ha az olcsóbb fajtát választod,a hajvégekre pedig egy kis hajvégápoló,ha nem zsírosodik nagyon.

Na mostmár mindent leírtam ami nekem bevállt:)

2011. júl. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 A kérdező kommentje:

köszönöm mostmár fogok venni pár terméket amit leírtál mert eddig samponon kívül semmit nem használtam.

Ja és még valami borzasztó zsíros a hajam 2 naponta mosnom kell és a zsíros hajra valo samponoktól csak rosszabb lessz és nagyon Korpás is és amilyen buta vagyok kapargatni szoktam és vérezni szokott....és megmosom utána is ugy érzem h zsíros maradt és csak a töve mit tehetnék?am többet már téll nem kérdezek nem rabolom az időd:)

2011. júl. 30. 18:23
 56/64 anonim ***** válasza:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:45


Teljesen egyet érzek veled.Sajnos a koromhoz képest nagyon magas vagyok...És annyi jó pasi van és nálam alacsoyabbak.Ez annyira káényelmetlen.:(

2011. júl. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:

Ha zsíros korpa,az nagyon vviszket és nehéz is megszabadulni tőle.

Én a gyógyszertári samponokban hiszek csak,bár egy két nevesebb gyártónak is vannak jó cuccaik,csak az irtó drága.

Szerintem mindenképp nézz be egy gyógyszertárba,ott segítenek.

De ha ez sem segít akkor orvos.

[link]

Persze nem kell rögtön a legrosszabra gondolni,de mint látod,ez hajhullást is okoz.

Én azért felkeresnék egy bőrgyógyászt,már csak a magam megnyugtatása végett is:)

2011. júl. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 A kérdező kommentje:
igen elmegyek szerintem is elkéne...és köszi
2011. júl. 30. 19:00
 59/64 A kérdező kommentje:
Akinek önbizalom hiányavan küldjön emailt segítek szívesen bármiben email címem:brigbere@freemail.hu
2011. júl. 30. 19:34
 60/64 anonim ***** válasza:
Van gyógyszerész a családban, és szerinte nem érnek többet a gyógyszertári cuccok, csak drágábbak.
2011. júl. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!