Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szépnek érzed magad?

Szépnek érzed magad?

Figyelt kérdés
Szeretnék olyan lányokon "segíteni"akiknek nincs önbizalmuk szeretnék tőletek képet kapni és segteni változtatni magatokon
2011. júl. 30. 14:28
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 A kérdező kommentje:

17:16

köszi h elmondtad a véleményed nem sértődöm meg

ésha már fodrász vagy lennél olyan kedves h kérdezhetnék tőled pár dolgot a hajammal kapcsolatban?

2011. júl. 30. 17:21
 42/64 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ezt nagyon adom ám! :D Egyébként nekem is van egy ilyen hajas mellélövésem..:D Tavaly (14 voltam) mindenáron szőke akartam lenni, majd ezt el is értem..félig:S Szörnyű volt, még aznap gyorsan vissza barnára. Megtanultam, hogy nem állhat jól minden. Most fekete vagyok, és imádom, és a visszajelzések alapján is ez az én színem. Szóval ezzel az egésszel csak annyit akartam, hogy mindenki szép, csak meg kell találnunk önmagunkat. :)
2011. júl. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:

Igen,tényleg az a lényeg,hogy megtaláljuk mi áll jól és rosszul nekünk:)

Persze,kérdezz nyugodtan!

2011. júl. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 A kérdező kommentje:
Vállig érő hajam van növeszteni szeretném de nagyon lassan nő mivel tudnám picit gyorsítani a növekedését?És mitől erősödne meg?Hiába vágatom rendszeresen mégis vékonyszálú.Ja és még azt szeretném h az lehetséges h azért hullik a hajam mert mindig szorosan összevan kötve?
2011. júl. 30. 17:30
 45/64 anonim ***** válasza:
juuuj, kedves Kérdező, én kíváncsi vagyok erre! Szép akarok lenni, vagyis annak tartani magam, mert mások annak tartanak csak én mindig lehurrogom őket:/ email címet adsz amire tudom küldeni a képet magamról?:)
2011. júl. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 A kérdező kommentje:
okés brigbere@freemail.hu
2011. júl. 30. 17:42
 47/64 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nincs önbizalmam, és olyan rosszul érzem magam a bőrömben...:(

Magas vagyok, de sajnos van pocakom és egy kicsi tokám is.

jaj, annyira nem szeretem magam.......:(

18/L

2011. júl. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló:)ne szomorkodj ahogy szoktam mondani mindenki szép csak van nála szebb:)fejben kell eldönteni h szép vagy mert hate szépnek látod magad és elfogadod magad mások is elfogadnak:)
2011. júl. 30. 17:46
 49/64 anonim ***** válasza:

Nem,az nem ok arra,hogy hulljon,de ha nagyon húzza a gumi akkor pár szálat kitéphet.

Ne használj lehetőleg befőttesgumit ,mert az vágja a hajszálakat.

Nos a hajnövesztés nekem is probléma volt és erről nem is beszélnek az iskolában,hisz csak azt kell tudni mire van szüksége a hajnak.

Tehát a hajhagymáknak nagyon fontos a érellátás,mert akkor kapnak megfelelő vitaminokat,ami az erős hajhoz elengedhetetlen.

De ha nem viszed be ezeket a szervezetbe,akkor hiába minden,a haj elgyengül és ki is hullhat.

Bár a hajhullás oka ezer+ 1 ok miatt lehet,pl gyulladás a szerezetbe(akár egy lyukas fog)vagy fitaminhiány,de komoly betegség jele is lehet,a hajon minden meglátszik ami a szervezetben történik.

Nem mondom,hogy ne fesd a hajad,de ne vidd túlzásba,mert nyilván káros,ahogy a szőkítés is.

Az oktatóm mindenféle drága szereket kent a vendégeink hajára anno,de én esküdni mernék,hogy egy hajszál nem sok,annyit sem nőtt tőle:)

Elősszöris orvos,a hajhullás oka miatt.

Ha ez megvan,akkor már könnyű orvosolni.

Egyébként én a ricinusolajra és az élesztőre esküdnék,mert mindkettő hatásos volt.

Amikor a körmeim tönkrementek a vegyszerektől,szedtem rá ezerféle vitamint,de mind csak kicsit használt.

Amióta megeszek naponta egy pici élesztőt a hajam gyorsabban nő.Bár én rendszeresen rakok rá pakolást.

A balzsamomba keverek ricinust és néha tojást is,ezt felkenem a hajra,hagyom kb 40 percig(befóliázva)aztán lemosom alaposan.

Sajnos szakmai ártalom,hogy mindenféle színt kipróbáltam magamon is anno és ez meg is viselte a hajam.De most szép,egészséges:)

Fontos,hogy néha radírozd le(kb havonta egyszer a fejbőröd),mert az elhalt hámsejtek sem tesznek jót(Ehez én Bánfi hajszeszt használok)serkenti a vérkeringés,erősen bedörszölöm,majd lemosom.

A fejbőr maszírozása nagyon hasznos,csak kár,hogy zsíros lesz utána a haj:(

Sokat kell törődnöd vele,mindíg használj hajbalzsamot,de akkoris alaposan öblítsd le.És kb hetente pakolást is tegyél.

Egyébként ha nem bírod az élesztőt(sokaknak gyomorégést okoz)akkor a Biovanne kapszula is jó lehet,ebben is sok a B vitamin,amire szüksége van a hajnak.

Ne fésüld vizesen és ha tudod kerüld a hajvasalást és a forró levegőt(én középső hőfokon szárítom ahajam,ami langyos)

És higen,havonta egy picit kell vágatni,különben csak továb törik a haj.

2011. júl. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm h miattam ilyen sokat fáradtál az irással am nem festem a hajam és nem csomókba hullik a hajam hanem hajmosásnál picit:)nagyon köszönöm a választ
2011. júl. 30. 18:03
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!