Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szépnek érzed magad?

Szépnek érzed magad?

Figyelt kérdés
Szeretnék olyan lányokon "segíteni"akiknek nincs önbizalmuk szeretnék tőletek képet kapni és segteni változtatni magatokon
2011. júl. 30. 14:28
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:

14:49 vagyok ismét. Képzeld el, hogy eleinte nem én éreztem magam lókulának, hanem a többiek érték el, hogy annak érezzem magam. Pedig nem vagyok egy érzékeny mimóza lélek, sőt mindenki nagyszájúnak, határozottnak és bunkónak tart. Mellesleg úgy 11 éves korig a gyerekek is maguk alá fosnak, ha meglátnak. Hogy miért, azt magam sem tudom.

Na mindegy, ezt csak azért írtam le, hogy ne hidd azt, hogy csak azért szálltak rám, mert biztos érzékeny vagyok. Rohadtul nem. Egyszerűen ez az igazság.

2011. júl. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 A kérdező kommentje:
Nem kamu szöveg...de ha téged ez nem érdekel ellehet innen menni mert neked van önbizalmad és nemkell a segítségem Szija!és nem bántani akarlak és nemakarok veled összeveszni
2011. júl. 30. 14:54
 23/64 hot_kiss ***** válasza:
100%

"ha egy nő megnézik akkor biztos szép"

Az egy dolog, hogy egy nőt megnéznek, de engem sem a szépségemért, hanem az úgymond különc és szokatlan kinézetemért néznek meg. (Y)

Ennyit a szépségről (:

2011. júl. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
51%
dejó, valaki segíteni akar, erre mindenki letámadja. és még ki is forgatjátok a szavait. grat. :D
2011. júl. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 A kérdező kommentje:

14:49 ha ilyen a hozzáálásod akkor nem csodálom

még mindig azt mondom h nemvagy csunya...de ha te nem akarsz változtatni akkor énsem fogok tudni segíteni hiddel minden sikerülhet csak akarni kell ezt fejben kell eldönteni

2011. júl. 30. 14:57
 26/64 A kérdező kommentje:
igen segíteni zeretnék de annyira irigy emberek vannak h azmár röhej miért nem fogjátok fel h jó szándékkl jöttem ide??
2011. júl. 30. 14:58
 27/64 anonim ***** válasza:
én nem érzem magamat szépnek, én hiszem hogy te biztos tudnál segíteni rajtam. ha mutatsz magadról képet én is mutatok és beszélgethetünk:) meggyőzö vagy és hiszek neked :)
2011. júl. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 A kérdező kommentje:
14:56 hát igen sajnos ilyen emberek vannak...
2011. júl. 30. 14:58
 29/64 anonim ***** válasza:

Oké, ha annyira gyönyörű manökenkülsővel rendelkezem, miért b*sztat mindneki?:D

(Megint 14:49 voltam.)

2011. júl. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 A kérdező kommentje:
14:49 ha szépnek érzed magad akkor más is annak fog tartani de ha te csúnyáának érzed magad akkor ne várd el másoktól h gyönyörűnek tartsanak,nem azt mondtam h beszéld be magadnak hanem tartsad magad annak tegyél érte küzd érte higgy bene változtass magadon minden csak rajtad múlik:)
2011. júl. 30. 15:02
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!