Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szépnek érzed magad?

Szépnek érzed magad?

Figyelt kérdés
Szeretnék olyan lányokon "segíteni"akiknek nincs önbizalmuk szeretnék tőletek képet kapni és segteni változtatni magatokon
2011. júl. 30. 14:28
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
26%
En hala annak a magassagosnak,gyonyorunek velem sajat magam.De ha felraksz magadrol egy kepet,megmondom te mennyire vagy szep.
2011. júl. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 A kérdező kommentje:
Más szemmel néztem a világot.A suliba nem mertem felvenni akármilyen ruhát mert kicsufoltak.Ma már azt veszek fel amit szeretnék ami nekem tetszik nemérdekel az emberek véleménye csak a barátnőmé de a legfontosabb a sajátom.Büszkén sétálok végig az utcán megpróbálom kihangsúlyozni az adottságaimat
2011. júl. 30. 14:43
 13/64 anonim ***** válasza:

de arra mért nem írsz semmit,hogy képet rakhatnál fel?

és attól,hogy most felveszed azokat a ruhákat és nem érdekel ha kiröhögnek még nem lettél szebb.én ezt nem vágom.

2011. júl. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 A kérdező kommentje:
jó ha nem akartok ne rakjatok am én nem rakok mert már volt visszaélés a képeimmel am meg nem 1 ember mondta már h nevezzek be szépségversenyre nem vagyok ilyen tipus...de nem mondom magamra h csunya vagyok mert akk nem néznének meg nem szólítanának le ....de én csak segteni akartam de akk mindedj
2011. júl. 30. 14:46
 15/64 anonim ***** válasza:
a belsőd nem lett szebb.nagyképű .....
2011. júl. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 A kérdező kommentje:
csinos ruhákat hordok utálom a farmer sportcipő összeállítását..és egy nő nem akkor szép ha megnézik a pasik ha egy nő megnézik akkor biztos szép
2011. júl. 30. 14:48
 17/64 anonim ***** válasza:
Persze, nem elég, hogy itt mindenki körberöhög a fejem miatt, de még pakoljak is fel magamról képet a netre, nem?:D Én már elfogadtam, hogy nem vagyok szép, beletörődtem, kész. Jó, hogy segíteni akarsz az embereknek önmaguk elfogadásában, de hidd el, nem mindenki csak bebeszéli magának, hogy rusnya, valaki tényleg az. Jómagam is az utóbbiak táborába tartozom, ezt onnan tudom, hogy már elég sokan (kapásból 6 ember jut eszembe, de hótziher, hogy volt több is) megerősítették a magamról alkotott véleményemet. És mostmár békén lehet hagyni, mert úgysem nyomok fel képet magamról, nem hiányzik, hogy utána napiszaron vagy csibefoson lássam viszont és a fél net rajtam röhögjön.
2011. júl. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 A kérdező kommentje:

nem vagyok nagyképű de miért mondjam magamra h ocsmány vagyok mikor nemvagyok az?

ez épp olyan mintha egy szépségkirálynő azt mondaná h nyertem de csunya vagyok miért mondaná azt ha az emberek visszajelezték neki h szép?

2011. júl. 30. 14:49
 19/64 A kérdező kommentje:
14:49 hidd el csunya nő nincs hidd el ha máshogy állnál a dolgokhoz hozzád is máshogy állnának
2011. júl. 30. 14:51
 20/64 anonim ***** válasza:
100%
ne itt reklámozd magad...inkább csinálj egy honlapot, de ne itt etesd a népet a kamu szöveggel oks? kössz.
2011. júl. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!