Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szépnek érzed magad?

Szépnek érzed magad?

Figyelt kérdés
Szeretnék olyan lányokon "segíteni"akiknek nincs önbizalmuk szeretnék tőletek képet kapni és segteni változtatni magatokon
2011. júl. 30. 14:28
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
Hidd el, éreztem már magam szépnek is, de akkor is fujjongtak az emberek.
2011. júl. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 hot_kiss ***** válasza:
51%
A 15:04-et adom és írtam neked ííímééélt (;
2011. júl. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 A kérdező kommentje:

esetleg korotokat eláruljátok?

én 20 vagyok

2011. júl. 30. 15:12
 34/64 hot_kiss ***** válasza:
Én 17.
2011. júl. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
51%
hot ki mutatsz képet?
2011. júl. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 A kérdező kommentje:

15:13 küldtem emailt

mos telmegyek majd jövök valamikor irjatok nyugodtam emailt ha gondotok van igérem válszolok sziasztok

2011. júl. 30. 15:18
 37/64 anonim ***** válasza:

En ugy vagyok,hogy itthon a tukor elott szepnek latom magam...de amikor elmegyek bulizni...vagy ahol tobb pasi van valahogy olyan furcsan erzem magam...mintha aszolut nem lennek szep.Bocs az ekezetekert.

14/L

2011. júl. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
nyald már meg az ánuszomat, okxa?
2011. júl. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 A kérdező kommentje:
..
2011. júl. 30. 17:03
 40/64 anonim ***** válasza:

Nézd,néha nem elég ha az ember azt mondja "tegyél érte".

Ha alakinek nincs jó izlése,érzéke a szépre,akkor ugysem fogja megtalálni a hozzá illő szineket,sminket,fazont,ruhákat.

Egyszerűen annak akik nem éreznek rá erre ,de szerintem ez nem baj,aki fontosanak tartja,az érdeklődik a szépségápolás,divat(áhh ez hülye szó,nem kell mindíg a divatot követni)iránt,de van akinek fontosabb a belső.

Én egy olyan szakmában dolgozom,ahol lehetőségem van szebé tenni másokat(fodrász vagyok)és néha magam is meglepődöm,hogy mennyire nem látják az emberek,hogy egy hajszín vagy fazon milyen rosszul áll nekik.

Pl. volt egy endégem aki mindenáron szőke hajat szeretett volna,de a fekete,vastag haját nagyon nehezen szívta ki a szőkítő és csupa töredezett szalmakazal lett a haja(nem,nem én műeltem ezt vele:),de akkoris ragaszkodott a csibesárga,sprőd hajához,hiába győzködte mindenki,hogy nem előnyös.

Nem tudom,nem akarlak megsérteni,jó dolog,hogy szépnek érzed magad,de tudod szerintem butaság amit írtál.

Egy nő farmerba és sportcipőe is lehet csinos,megfordulnak utána a férfiak,nem csak mellkidobós és más csúnyán mondva"ribis"ruhákban(Én is hordok ilyeneket néha,nem leszólni akarom)

Tehát lehet,hogy a férfiak megnéznek,mert kiteszed amid van,de ez nem egyenlő azzal,hogy szép vagy.

A fiúk körberajonják a könnyűvérű lányokat is,mert tudják,hogy nem nehéz megszerezni őket...és még nem is kell szépnek lenni.

Nem megsérteni akarlak,én csak azért szeretném,hogy képet rakj magadról,mert ha pl. öltözködéssel kapcsolatos tanácsot kérek valakitől,előbb tudni szeretném,hogy ajon hogy néz ki az illető.

Nem jó ha a "vak vezet világtalant"helyzet áll elő.

2011. júl. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!