Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 160 centi vagyok, és ugy...

160 centi vagyok, és ugy látom, a fik kerülik az alacsony lányokat :S. Igazam lenne?

Figyelt kérdés
Szóval én nagyon igy veszem észre, és eddig két pasi tette ezt szóvá is tette. Tuti van még egy rakás, csak azok nem mondják, h ne bántsanak meg meg ilyenek. A gá, hogy aki jelenleg tetszik, az is 185 cm... Nem direkt válogatok magasakat, de szerencsétlenségemre pont egy magasba estem bele gyógyíthatatlanul.. Elég viccesek lennénk egymás mellett ekkora különbséggel! Magassarkút meg nem szeretnék állandóan hordani, meg otthon ugyis leveszem, ugyis látná, hogy milyen picike vagyok.
2011. júl. 18. 22:36
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Vettem pont ilyen tablettát nemrég :DD. Nagyon nagy! :))
2011. júl. 19. 16:55
 22/25 anonim ***** válasza:
Én is 160 cm vagyok. Majdnem 2 éve élek komoly párkapcsolatban. Sztem a srácoknak nem a magasságoddal volt bajuk, csak ez egy jónak tűnő kifogás. Amúgy az jobb, hogy 17 leszek és 14-nek néznek kb? Mikor középiskolába mentem(15 évesen) megkérdezte vki, hogy új vagy és, hogy 5.-es vagy 9.-es vagy? Ez sztem nem fog sokat változni, de, ha 25 évesen néznek 16-17-nek, akkor az nekem pont jó lesz:D Úgyhogy ne aggódj a magasságoddal nincs baj és ismerkedj nyugodtan:)
2011. júl. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Fekve úgyse számít...
2011. júl. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
07-19 09:23-nak: észrevetted h 3 cm-ek vannak a dobogósok között ? ez szerinted mit jelent ? honnan derül ki h mik voltak a határok ? honnan derül ki h fehér emberre vonatkoznak vagy éppen feketére ? ki hazudta azt neked h a 170 cm-es lányok magasak ? mit nem értesz ? miért vagy boldog miközben ilyeneket sem értesz ? én nem vagyok boldogabb h bebizonyítottam h okosabb vagyok nálad, még csak ki sem nevetlek. a következtetés az az h a statisztikád nem statisztika hanem egy rossz vicc, ami alkalmas az egyszerű emberek megtévesztésére, talán magad sem rosszindulatból csupán tudatlanságból használtad. köszönöm.
2011. júl. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Oké, most, hogy be lettél olvta játszod az értelmest. Nagyon érdekes. Az előző válaszodnál, amikor azt hitted neked van igazad javában ment a lekezelő hangnemed. De látom neked az elemzés nem megy segítség nélkül: Azért három centik vannak a magasságok között, mert külföldön nem centiben hanem lábban és hüvelyben adják meg a magasságot (amik között kb 3 centi lehet). Ez a statisztika hülyeség, persze az tudományosan bizonyított tény, hogy az alacsonyak szépek és hogy a férfiaknak is az kell..:D

Nekem is sokkal vonzóbb egy 180-185 cm körüli fiú, de ettől függetlenül, aki tetszik 180 alatt van.

Amúgy én 171 cm körül vagyok és ez lányoknál igenis magas. Akármit is ír ez a statisztika, szívesen lennék 3-4 centivel kisebb, de így is megmaradok.

Válaszolnod nem kell, ez úgyis 'hülyeség' :D

2011. júl. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!