Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 160 centi vagyok, és ugy...

160 centi vagyok, és ugy látom, a fik kerülik az alacsony lányokat :S. Igazam lenne?

Figyelt kérdés
Szóval én nagyon igy veszem észre, és eddig két pasi tette ezt szóvá is tette. Tuti van még egy rakás, csak azok nem mondják, h ne bántsanak meg meg ilyenek. A gá, hogy aki jelenleg tetszik, az is 185 cm... Nem direkt válogatok magasakat, de szerencsétlenségemre pont egy magasba estem bele gyógyíthatatlanul.. Elég viccesek lennénk egymás mellett ekkora különbséggel! Magassarkút meg nem szeretnék állandóan hordani, meg otthon ugyis leveszem, ugyis látná, hogy milyen picike vagyok.
2011. júl. 18. 22:36
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
23:48-nak. Észrevetted, h a 3 közül a legalacsonyabbak lettek az elsők és ez a tendencia a többire is igaz? Most tényleg nekem kell elmagyarázni h mit jelent az a statisztika amit írtál ? Magad ellen beszélsz ember. xD
2011. júl. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Én eddig úgy tudtam, hogy a fiúk szeretik a picike lányokat.

Legalábbis én így tapasztaltam, én 152cm vagyok ;)

2011. júl. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
nem igaz, nincs baj azzal ha egy lány alacsony
2011. júl. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

"dezsokeokos ", neked komolyan ilyen problémáid vannak egy statisztika elemzésével? Nem az adott 3 magasság közül kellett választani, hanem a számodra legkedveltebb magasságot kellett mondani.

Istenem, és még neki is áll oltani :D :D Köszönöm, hogy megnevettettél, jól indul a nap :D

2011. júl. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Én is 160 cm magas lány vagyok, de engem egyáltalán nem kerülnek. Szóval nem hinném, hogy a magasságoddal van a baj, lehet, hogy szimplán csak ronda vagy.
2011. júl. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
nem azért kerülnek mert alacsony vagy..:D hanem azért meg csúnya vagy:D
2011. júl. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Pedig a kettő pasi közül, aki megjegyzért tett a magasságomra, az egyik azt mondta, idézem: "szép, csak kicsit alacsony"-ezt akkor mondta, amikor egymás mellett fényképezkedtünk, és megnézte a képet. Ő kb 180 körül van, ugyh elég kicsi voltam mellette. Volt már, aki lerondázott, nem mondom, de sokan szépnek is mondanak,igy már nem tudom kinek higgyek. Pl anyum egyik volt munkatársnője mikor először látott anyummal, és bemutatkoztam azt mondta, hogy milyen szép lánya van anyumnak. Tesóm tanárja pedig a tesómnak azt, hogy : ",ilyen szép a nővéred" (ezt a hugom mondta vissza nekem, én nem hallottam)-voltam még ilyenek. Egy ember, akit ismerek meg nem egyszer mondta, hogy szép vagyok. Erre egyszer azt mondtam neki, hogy nem is igaz. Megkérdezte miért mondom ezt. Erre mondtam h azért, mert mondták már rám, hogy csúnya vagyok. Erre ő meg rávágta, hogy azok vegyenek szemüveget! Ezek után amikor rondának látom magam, akkor ezekbe a mondatokba kapaszkodom, és ugy vészelem át a kritikus, önutáló napokat-kevés sikerrel. Sztem a magasságommal van baj főleg, meg szinte mindig 16-nak szoktak nézni (max 17-nek), lehet ez is benne van, hogy kislánynak nézek ki, igy 23 évesen. Mindig dögönyöznek az emberek, mert hogy milyen cuki vagyok, nyaggatnivaló.
2011. júl. 19. 16:35
 18/25 anonim ***** válasza:

"Mindig dögönyöznek az emberek, mert hogy milyen cuki vagyok, nyaggatnivaló." ezt elképzelem, kívülről vicces :D

vagyok egyszer én, meg vagyok egyszer a haverom -aki elég izmos- akkor már ketten vagyunk akik 190 fölöttiek és tetszenek nekik az alacsony lányok :D ha szerencséd van neki úgy tetszel ahogy van, ha meg nincs akkor szívás...

nekem egy alacsony lány tetszik aki szintén olyan magas lehet mint te, vagy talán még alacsonyabb is, ős is kislányos, de még 23 éves is, szóval nekem úgy tetszik ahogy van. ha hozzád való a srác akkor nem fogja zavarni hogy x centivel alacsonyabb vagy.

2011. júl. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
azt még elfelejtettem, hogy szerintem inkább örülj a kislányos arcodnak. jobb mintha 23 évesen kiéltnek tűnnél. később meg szuperjó lesz hogy x évet letagadhatsz majd a korodból. és vannak emberek akik kimondottan szeretik a kislányos arcú lányokat.
2011. júl. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Én írtam, hogy úgy tapasztaltam eddig, hogy a fiúk szeretik a picike lányokat, 152cm vagyok. És úgy 10-14 évvel néznek általában fiatalabbnak :) Én őszintén szólva imádom, hogy pici vagyok, és imádom, hogy sokkal fiatalabbnak néznek, az meg a hab a tortán, amikor megmondom hány éves vagyok valójában. Akinek meg nem tetszik valaki, az pukkadjon meg. Szedd be te is a lesz*rom tablettát ;))
2011. júl. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!