Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 160 centi vagyok, és ugy...

160 centi vagyok, és ugy látom, a fik kerülik az alacsony lányokat :S. Igazam lenne?

Figyelt kérdés
Szóval én nagyon igy veszem észre, és eddig két pasi tette ezt szóvá is tette. Tuti van még egy rakás, csak azok nem mondják, h ne bántsanak meg meg ilyenek. A gá, hogy aki jelenleg tetszik, az is 185 cm... Nem direkt válogatok magasakat, de szerencsétlenségemre pont egy magasba estem bele gyógyíthatatlanul.. Elég viccesek lennénk egymás mellett ekkora különbséggel! Magassarkút meg nem szeretnék állandóan hordani, meg otthon ugyis leveszem, ugyis látná, hogy milyen picike vagyok.
2011. júl. 18. 22:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
nem, nem igaz
2011. júl. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Az egy hülye indok, amit mondtak. De tényleg. Másrészt, ha két fiú ilyen volt - van még elég a Földön, akinek meg nem számít, hogy 160 magas vagy. Elég sok lány ám 160, sőt ismerek 154 centiset - mégis van fiúja. :P
2011. júl. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
az alacsonyabb lányoknak szebb az arcuk, erről olvastam statisztikát, ami kutatáson alapszik. és az életben is ezt veszem észre, persze van egy alsó határ, de a 160 cm az nagyon jó. Ugye nem akarsz 190 cm-es holland arcú henteslány lenni ? A hollandok magasak és rondák, mint egy busz. Ez tény.
2011. júl. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
amúgy én is olvastam, hogy hollandiában az átlag férfimagasság 188 cm:D japánoknál 165 xP
2011. júl. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
én 159 centi vagyok.. és jó néhányan mondták nekem hogy a fiúk a kicsi lányokat szeretik:D
2011. júl. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Én 157 cm vagyok,és csinos lánynak számítok sok fiunak tetszek is annak ellenére,hogy alacsony vagyok.persze ettől függetlenül engem ez nagyon zavar,hogy alacsony avgyok de el kell fogadni és a saját adottságaiddal hódítani a fiukat:)
2011. júl. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Szerintem is szeretik a kicsiket. Én is 160 cm vagyok, a párom szereti, hogy kicsi vagyok :) Bár, ő sem egy kosaras (176 cm).
2011. júl. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Nem lehet általánosítani! Kivéve talán a 170 cm-es fiúknál, na ők tényleg az alacsony lányokat szeretik. :D

Ahogy szokták mondani a szerelmet nem centikben mérik, bár lényeges, hogy a fiú magasabb legyen.

Lehet egyaránt szép egy alacsony és egy magas lány is. Mondhatjuk, hogy az alacsony lányoknál gyakori a rövid tömzsi láb, a magasaknak viszont szép hosszú van, vagy hogy a magas lányok hátrányosabb helyzetben vannak, mert nem mindig tudnak magassarkút viselni.


És statisztikai szempontból:

177.000 férfit és nöt kérdeztek ki, vizsgálták a randevúzási szokásukat, amely a következö statisztikai eredményt hozta a világ minden részéröl (megj.: kivéve talán Kínát – Alex):


A hölgyek szemszögéböl:


* a leginkább preferált magasság egy férfinak a 6'0'' (183 cm),

* a második legközkedveltebb a 6'1'' (185.5 cm),

* a harmadik pedig a 6'2'' (188 cm).


A férfiak szemszögéböl:


* a legattraktívabbak magassága 5'7'' (170 cm),

* a második legközkedveltebb 5'8'' (172.5 cm),

* a harmadik pedig 5'9'' (175 cm).


De persze én azt is elhiszem, hogy az alacsony lányok szebbek:D


Ha van eszed elfogadod magad és nem agyalsz ilyeneken. :)

2011. júl. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Én nem hogy kerülöm, hanem pont az alacsony lányokat keresem, mivel én sem vagyok túl magas fiú létemre (174cm). Tudom nem vigasz, de nekem tökéletes lenne a 160cm (és szerintem hozzám hasonló magasságú fiúknak is) :)


23f

2011. júl. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Én is az alacsony lányokat keresem.

173 cm - 20/F

2011. júl. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!