Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyit kellene fogynom, hogy...

Mennyit kellene fogynom, hogy általánoságban minden férfinak tetszek (nem tini fiúknak)?

Figyelt kérdés
18L 176cm 78kg vagyok most
2011. jún. 18. 14:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
jó lenne egy képet látni,de szerintem a magasságodhoz ez a normális.
2011. jún. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Mivel az ízlések mások, így ez akármit csinálsz nem fogsz bekövetkezni. Én is telt testalkatú vagyok, van, akinek tetszem, van, akinek nem. Most ha fogynék, ugyanez lenne.

Az én kiszemelteim is a 40 körüliek, az alatt nem igen vonz senki, őket pedig inkább érdekli az értelem és ész, mint az, hogy van-e rajtad felesleg, vagy nincs.

2011. jún. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Minden férfinak sosem fogsz tetszeni, mert mindegyiknek más az ízlése, de erre nincs is szükséged.
2011. jún. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:

Miert ebbe a rovatba irod a kerdesed?

Amugy nem csak a attol fogsz tetszeni valakinek, hogy hany kg vagy. Foleg nem mindenkinek. Miert akarsz mindenkinek tetszeni?

2011. jún. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb formád akkor kapnád meg, ha kb 65kg lennél. Én 172cm és 61kg vagyok, és nem panaszkodhatok.
2011. jún. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem csak a súlyod és az alakod meghatározó. Ha le is fogysz mondjuk "ideális" súlyra (bár szerintem ilyen sem nagyon létezik), akkor is lesz olyan férfi, akinek mondjuk a hajad, az öltözködésed, vagy bármi másod nem tetszik.
2011. jún. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Soha nem fogsz "általánosságban minden férfinak" tetszeni.
2011. jún. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

azért ide írtam,mert itt azért normálisabb válaszokat adnak mint pl szex. topikban.


általánoságban ,nem az összesnek de több férfinak.

2011. jún. 18. 15:00
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom így nincs felesleg rajtam, de tényleg izlések kérdése, mert van fiú aki a telt idomokat, van aki a formás lányokat, meg va aki a csontkollekciókat szereti.
2011. jún. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Általánosságban nem lehet minden férinak tetszeni. Valakinek tetszel valakinek nem függetlenül attól, hogy lefogsz, vagy sem.


Egyébként, ha te jól érzed magad a bőrödben akkor az meglátszik rajtad és a kisugárzásod vonzóvá tesz. Ne a férfiaknak magadnak akarj megfelelni.


Egyébként a magasságodhoz az ideális testsúly: 63-68 kiló!

2011. jún. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!