Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek egy ilyen 'féle'...

Szerintetek egy ilyen 'féle' bőrszín undorító, túlzás vagy?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 15. 17:03
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

Van két verzió:


1.

fehér bőr - arisztokratikus, divatos, bájos, természetes

barna bőr - pics,ás, szolis, divatjamúlt


2.

fehér bőr - betegesnek hat, sápaszt, kihozza a bőrhibákat, kevés embernek áll jól

barna bőr - egészségesebbnek hat ha van kis színed, szexibb, vékonyít és eltakarja a bőrhibákat


Mindenkinek megvan a maga verziója a kettő közül hogy melyik az ő véleménye, személy szerint 2. Nekem alapjáraton fehér a bőröm mint Nicole-nak, de nem szeretem, alig várom a nyarat amikor végre magamra kaphatok egy kis egészséges barnaságot amivel sokkal szebbnek érzem magam.

2011. jún. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:

Nekem kreol bőröm van. S átlátszanak rajta az erek. Nyáron 3-4 hét vízpart után nem vehetek fel virágosat, mert az isten se mossa le, hogy nem most jöttem a 8. kerületből.

Jó oldala, hogy februárban a szalagavatóra készülő lányok mindig irigyeltek :D Meg, hogy nem égek a napon. Viszont képes vagyok feketére barnulni.

Amúgy én mindig vörös hajat akartam, amit barna bőrhöz sehogyan sem lehet megoldani, szóval van olyan, amikor én szeretnék fehér bőrt.

2011. jún. 16. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

Azért vicces, hogy sokan azt hiszik, hogy akinek fehér a bőre, máris 1 kiló naptejet magára kell kennie, akkor is, ha csak a sarki boltba akar lemenni. :D


A szolis bőr pedig nagyon undorító, ki akarna sárga, fekete bőrt magának? Ráadásul káros is. ;)

2011. jún. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ennél egy icipicit sötétebb bőröm van, de még így is hófehérke vagyok. Most lehet, hogy valaki undorítónak tartja, de így jártam. Fekhetek órákat a napon, attól még ugyanúgy átlátszó és papírvékony. Nekem meggyűlik vele a bajom, mert elképesztő lassan gyógyul, minden meglátszik rajta, hiába használom tucatszámra a drága termékeket, amit bőrgyógyászok és a többi ajánlottak, hihetetlenül száraz, érzékeny. De jó, így jártam, hozzám tartozik.
2011. jún. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
32%
Minek tetted fel a kérdést ha szted "kiesik a pasik szeme " meg sötöbö ?? ha ennyire biztos vagy benne h azért mert olyan jol nézel ki fehér bőröddel meg a vörös hajaddal .. barna bőr jobb :D
2011. jún. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
0%
Nem tetszik az ennyire fehér bőr, az már nekem a hullafehér kategória és IGEN, szerintem undorító. Felhívom a figyelmedet, hogy a kérdésedre válaszoltam, de jó szórakozást kívánok a lepontozáshoz.
2011. jún. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:

Őszintébe... minek kérdezed meg ha eddig minden ellent mondót leoltasz.... ha valaki aztmondta hogy neki nem tetszik vagy nem előnyös egyből vissza támadsz.... ha nem érdekel a másik véleménye vagy ha nem tartod tiszteletben akkor mi a f*sznak kérdeztééél??? :OO

és utólag barna bőröm van és szerintem undorító ha valaki nagyon fehér, főleg ha szeplős is hozzá :P"


Még egyszer látom problémák vannak a szövegértéssel! Olvasd vissza mit írtam, hogy engem nem érdekel, ha valakinek nem tetszik el tudja dönteni mindenki magának, csak azért én is válaszolok a kommentekre. Sajnálom, ha neked nem tetszik nem az én hibám. De azért remélem majd ha elolvasod, végre feltudod fogni mit írok.

2011. jún. 16. 23:34
 28/41 A kérdező kommentje:

Egyébként annyira vicces egyes reakcióit olvasni, hogy mikor válaszolok a kommentekre vegyük pl azt, aki írta, hogy fehér bőrön meglátszódnak az erek.És én erre azt írtam, hogy bizony kreolos bőrön is meglátszódhatnak. Mert igen, nekik is vannak érhálózataik, érfalak stb...


Meg amikor a lány írta, hogy a pasik megbámulják és bizony nem az undortól. Én erre írtam, hogy azért az ember letudja vágni, ez bizonyos idő után, főleg ha tapasztalt, hogy kinek tetszik-e vagy sem.


Annyira vicces, hogy egyesek így védekezésképpen , gondolkodás nélkül még engem kezdenek kioktatni, meg lehordani :-DD Komolyan, röhej. :-D Na nem baj. :-)

Csak amit itt is megint tapasztalnom kellett, azt, hogy a szövegértés nagyon nem megy.

2011. jún. 16. 23:39
 29/41 A kérdező kommentje:

"és utólag barna bőröm van és szerintem undorító ha valaki nagyon fehér, főleg ha szeplős is hozzá :P"


Nem tudom. Én senkit nem hibáztatok azért, mert mondjuk szeplős és hozzá vörös haja van. Ez csupán genetika kérdése, így születtél. Ez a természetes.

2011. jún. 16. 23:41
 30/41 anonim válasza:

:D haha senki nem hordott le a lehordás nem itt kezdődik... nagyon is értem mit írtál... csak nem vágom hogy minek kérdezed meg ha utána aki ellentmond le oltod...

ja és persze hogy nem tehet róla aki fehér bőrű, és szeplős de nekem nem tetszik... ez van :D

2011. jún. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!