Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek egy ilyen 'féle'...

Szerintetek egy ilyen 'féle' bőrszín undorító, túlzás vagy?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 15. 17:03
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is ilyen fehér a bőröm, hozzá vörösesbarna a hajam, nincs nap, hogy ne esne ki a pasik szeme, és nem az undortól;)
2011. jún. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
Tessék? :D Az ilyen 'féle', milyen féle?A fehér bőr? Szerintem se nem undorító,se nem túlzás.A kék az mondjuk már kicsit túlzás lenne.. :S Komoly nem értem mire akarsz kilyukadni.
2011. jún. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
Nem az, bár Nicole Kidmannek elég csúnya arca van sztem :)
2011. jún. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
Természetes világos bőre van, ez melyik univezumban undorító?Meg mi az hogy túlzás?Direkt fehéríti mi?! :DD pff
2011. jún. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim válasza:
29%

juj én nem viselném el magamon. szeretem a kreol bőröm, nem kap meg a nap, és nem szárad ki mindentől.

meg engem elborzaszt, ha vkinek átlátszódnak az erei

2011. jún. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
80%
szerintem arisztokratikus,és sokkal szebb,mint a szolis(nekem sajnos nem ilyen,csak szimplán sápadt:S)
2011. jún. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

Akár tetszik neked akár nem, még a kreolos bőrüeknek is vannak ereik amik olykor, ha nem is veszed észre, DE bizony látszódni szoktak;-)


Nekem ilyen a bőröm, és szoktak cikizni érte. Vagyis cikiztek annó, mondták is, hogy menjek szoliba. Csak az a baj, hogy mivel érzékeny a bőröm ezért nem megyek el szoliba csak azért, hogy amit a szoli 4 perc alatt elér addig a Nap legalább 1-2 óra alatt az még károsabb lehet.


Ezért is kérdezem, hogy más hogy viszonyul ehhez a bőrszínhez.

2011. jún. 15. 17:11
 8/41 A kérdező kommentje:

"addig a Nap legalább 1-2 óra alatt az még károsabb lehet. "

mármint itt a szoláriumra értettem.

2011. jún. 15. 17:12
 9/41 anonim ***** válasza:
Nem tudsz vele mit csinálni. Picit engem is zavar,hogy hófehérke vagyok,de már mondhatni megszoktam. Egyébként általában akiknek nagyon fehár a bőrük,azok nem is mehetnek szoliba,szóval a nagyokosok mondhatják.. Engem anyum a Naptól is félt,mert tele vagyok pici anyajegyekkel.
2011. jún. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim válasza:

persze, hogy vannak, ahogy vannak fehér bőrűek, akiknek nem látszik.

mért kell minden mondat után odatenni hogy vannak kivételek? -.-

2011. jún. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!