Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek egy ilyen 'féle'...

Szerintetek egy ilyen 'féle' bőrszín undorító, túlzás vagy?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 15. 17:03
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:

Nekem is hófehér a bőröm, de napi 1 órát ki szoktam feküdni mostanság a napra. És már lett egy kis egészséges színem =) Nem égtem le, nem érzékeny a bőröm...stb. Persze, a naptej az alap, hogy kell.

Ha neked az enyémnél is érzékenyebb a bőröd, akkor eleinte csak fél órára feküdj ki a napra, nem nagy cucc.

Én csak azért napoztatom, mert van rajtam 1-2 heg, és tapasztalataim szerint a nap szépen megfakítja őket.

Egyébként szerintem semmi undorító nincs abban, ha valakinek fehér a bőre.

2011. jún. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
32%
Hófehér bőr, szőke göndör haj, rózsaszín punci? Viccelsz? Van ennél jobb?
2011. jún. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
0%
Jájj van d vitamin hiánya inkább legyen egy szép napbarnított bőr!!
2011. jún. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
32%

Nekem is ilyen fehér a bőröm, hozzá vörösesbarna a hajam, nincs nap, hogy ne esne ki a pasik szeme, és nem az undortól;)


Nem biztos, hogy azért néznek mert tetszel nekik..:O


Az ilyen bőr csak akkor szép, ha nincs rajta bőrhiba. Egyébként isten ments, hogy ilyen bőröm legyen és ne tudjak a napon legalább 15 percet, hogy szarrá nem égjek...

2011. jún. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
14%
utalom a feher bort. csunya.
2011. jún. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%
nekem tetszik a fehér bőr, bár nem örülnék neki túlságosan mert folyamatosan naptejjel kellene kenegetnem magam, akkor is ha csak épphogy kimozdulnák a lakásból :S nekem olyan bőröm van, hogy télen hófehér vagyok nyáron meg barna. egy nap alatt teljesen lebarnulok. ma is kinn feküdtem a napon amíg a barátnőm elment mert otthon felejtette a fürdőruháját visszajött és csak nézett hogy mit csináltam hogy ilyen barna lettem hirtelen :)) nekem mondjuk jobban áll a barnább bőr, de van akinek a fehér. ne aggódj az is szép, és mindenkinek a saját bőrszíne áll jobban, ne akarj szolisbarna bőrt! :)
2011. jún. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem tetszik.
2011. jún. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:

" Nekem is ilyen fehér a bőröm, hozzá vörösesbarna a hajam, nincs nap, hogy ne esne ki a pasik szeme, és nem az undortól;)


Nem biztos, hogy azért néznek mert tetszel nekik..:O "


Az ember letudja vágni azért egy bizonyos xy idő után, hogy kinek tetszik és kinek nem. Tudod, vannak egyértelmű jelek, főleg ha az illető tapasztaltabb is ilyen téren:-)


Még a kreolos bőrön is lehet valami csúnya, nem szép, mindenkin és minden bőrön vannak ilyenek, nem kimondottan a fehéren. Nem baj, ha nem szereted vagy nem tetszik (még mielőtt pár valakiknek így jönne le az egész), csak azért legyünk tisztában a dolgokkal..

2011. jún. 15. 20:41
 19/41 A kérdező kommentje:

" Jájj van d vitamin hiánya inkább legyen egy szép napbarnított bőr!!"


D-vitaminhoz másképp is hozzálehet jutni. Mellesleg egy fehér bőrűnek elég maximum 5-11 perc, míg a Napon tartózkodik, és már is meg van a napi D-vitamin szükséglet. Míg egy barnább, kreolosabb bőrűnek ez több időbe telik.

2011. jún. 15. 20:43
 20/41 anonim válasza:
42%

Őszintébe... minek kérdezed meg ha eddig minden ellent mondót leoltasz.... ha valaki aztmondta hogy neki nem tetszik vagy nem előnyös egyből vissza támadsz.... ha nem érdekel a másik véleménye vagy ha nem tartod tiszteletben akkor mi a f*sznak kérdeztééél??? :OO

és utólag barna bőröm van és szerintem undorító ha valaki nagyon fehér, főleg ha szeplős is hozzá :P

2011. jún. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!