Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért érzem mindig azt hogy...

Miért érzem mindig azt hogy csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

Mindig azt érzem hogy rusnya,undorító vagyok.Mikor nézegetem a facebook-on a lányokat,annyira szépek...És irigy vagyok rájuk,milyen jó ruhái vannak mennyi cipője milyen szép a haja,a bőre.Sajnos én kicsit pattanásos voltam,aminek megvannak a helyei,most is előjön 2-3 de lehet ezért nincs önbizalmam?a hajam is szerintem nagyon csúnya,nincsenek jó ruháim,nem élünk hogy hogy minden amit tetszik meglegyen.Általában nagyon elszomorít amikor látok más lányt,vagy látok képeket magamról,volt amikor elsírtam magam,és ez nem valami hiszti meg ilyesmi.Volt amikor szépnek éreztem magam,de az nagyon rég volt.Semmi önbizalmam nincsen,sírni tudnék.A hajam barna majdnem hátközépig ér.A vasalom,nem jó mert sz@r hajvasalóm van,azt is ajándékba kaptam,barátnőmtől...göndör haj az sem jó,alapozó,1-2 óra eltűnik...semmi jó ruháim nincsenek.Komolyan mondom nagyon nagyon szomorú vagyok ez miatt,mikor meglátok a boltban egy nagyon jó,de drága farmert,annyira fáj a szívem hogy nem vehetem meg.

Komolyan,segítsetek nem tudom mit kezdjek magammal,legszívesebben meghalnék ...

segítsetek

Normális válaszokat légyszives

15/L


2011. ápr. 24. 21:55
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nagyin helyes csajszi vagy... írj nekem, és segítek, adhatok tanácsokat. :)

L/22

2011. ápr. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Jajj úristen.. Egyátalán nem vagy csúnya!!

A fekete szemcerkát tényleg hanyagold, esetleg csak vékonyan húzd ki és azt sem a szemed alatt!

Viszont, szerintem hogyha elmennél kiszedetni és befestetni a szemöldöködet, sokkal karakteresebb arcod lenne tőle! Feldobná a tekinteted, mert így most olyan mintha nem is lenne, de tényleg szép vagy :)

2011. ápr. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
mármint olyan, mintha nem lenne szemöldököd :)
2011. ápr. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Ahogy már előttem is írták, a csúnya "kategória" egyáltalán nem itt kezdődik. Szóval tessék megnyugodni. :)

Mindig lesznek szebbek, csinosabbak, kevésbé szebbek és kevésbé csinosabbak. Nem számít. Egyik barátnőm az én és ismerőseim szemében is nagyon nagyon szép, egy közeli fiúbarátom viszont csúnyának tartja. Szóval a szépség bőven relatív. Nekem is vannak napjaim, amikor sikítva rohannék minél messzebbre a tükörképemtől, máskor teljesen elégedett vagyok. Ez ilyen, tinikor. :D

18/L

2011. ápr. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 Izééékeh11 ***** válasza:

szerintem gyönyörü vagy.egyébként a helyedbe még örülnék is,engem mindenki rondának art,igazuk is van,még télen valamikor befestette nővérem a hajamat fketére,de már nagyon utálom,nem is áll jól,és a szüleim meg nem tom miért,nem engedik hogy kiszegyme a festékes a hajamból :S mármint úgy értem,nem engedik hogy pl. szőkítőport vegyek,és amúgy az alakod is jó,én 160 cm vagyok és 55 kg :/ és multkor pont fogyókúráztam,minden nap elmentem vagy 10 percre futni,erre 3 nap alatt fogtam kb 2 kg-t,mégis 1 hét alatt visszahíztam.és már komolyan azt vettem észre,hogy én még egy pohár víztől is hízok :/ nem tudom miért van ez,de legszivesebben megölném magam,gyűlölöm magamat....hallod,még örülnék ha úgy néznék ki mint te

13L

2011. máj. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

:D


Remélem azóta vidámabb vagy!

Örülnék neki, ha ilyen vékony lehetnék!

2012. ápr. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod.:) ha szeretnétek,teszek fel még egy képet,hogy azóta mennyit változtam,mert szerintem rengeteget.:)
2012. ápr. 19. 16:47
 28/31 anonim válasza:
tegyél:) én kíváncsi vagyok:)
2012. máj. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

[link]



vélemény ? :)

2012. máj. 2. 00:35
 30/31 anonim ***** válasza:

hiszen tök szép vaagy:O

amugy a new yorkerbe menj ha olcsón akarsz ruhát..ha ilyen téli vagy nyári leárazások vannak akkor 1000ft ért is tudsz már venni tök jó ruhákat

csak azért mert én multkór bemetem egy angol turiba és sokkal drágábbak voltak a ruhák mint az ujjak

2012. máj. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!