Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért érzem mindig azt hogy...

Miért érzem mindig azt hogy csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

Mindig azt érzem hogy rusnya,undorító vagyok.Mikor nézegetem a facebook-on a lányokat,annyira szépek...És irigy vagyok rájuk,milyen jó ruhái vannak mennyi cipője milyen szép a haja,a bőre.Sajnos én kicsit pattanásos voltam,aminek megvannak a helyei,most is előjön 2-3 de lehet ezért nincs önbizalmam?a hajam is szerintem nagyon csúnya,nincsenek jó ruháim,nem élünk hogy hogy minden amit tetszik meglegyen.Általában nagyon elszomorít amikor látok más lányt,vagy látok képeket magamról,volt amikor elsírtam magam,és ez nem valami hiszti meg ilyesmi.Volt amikor szépnek éreztem magam,de az nagyon rég volt.Semmi önbizalmam nincsen,sírni tudnék.A hajam barna majdnem hátközépig ér.A vasalom,nem jó mert sz@r hajvasalóm van,azt is ajándékba kaptam,barátnőmtől...göndör haj az sem jó,alapozó,1-2 óra eltűnik...semmi jó ruháim nincsenek.Komolyan mondom nagyon nagyon szomorú vagyok ez miatt,mikor meglátok a boltban egy nagyon jó,de drága farmert,annyira fáj a szívem hogy nem vehetem meg.

Komolyan,segítsetek nem tudom mit kezdjek magammal,legszívesebben meghalnék ...

segítsetek

Normális válaszokat légyszives

15/L


2011. ápr. 24. 21:55
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
81%

tinikor.. Ilyenkor minden veled egyidős lány ugyanezt érzi. Ne aggódj túl leszel rajta. Egyébként sem a ruha teszi az embert, de a turkálóból is tudsz divatosan öltözködni, alapozóra nincs is szükséged, ugyanis a természetes a szép.

A hajvasalóról meg csak annyit, hogy örülj neki, hogy gyönyörű hosszú hajad van.. ne akard szétégetni.

2011. ápr. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ,ment a pipa.De ha nem vasalom a hajam nagyon csúnya, és ha nem alapozom magam,akkor meg még csúnyábbnak érzem magam.De ez nem csak a tinikor,alapjáva véve vagy 2-3 éve volt hogy szépnek éreztem magam
2011. ápr. 24. 22:05
 3/31 anonim ***** válasza:
28%
De birom... Én azért nem veszek tömegcuccokat, mert sz*r, más meg sír utána...
2011. ápr. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Nem tömegcuccokra gondolom,mindig is próbáltam egyedi lenni így is csak egy szűk nadrágom van..nincs póthajam nincs műszempillám,convers tornacipőm (azt sem tudom hogy kell leírni)nem festem a körmöm rikító szinekkel,ha ki is sminkelem magam,nem azért van mert ez a "menő" hanem mert úgy nem érzem "annyira" magam csúnyának..
2011. ápr. 24. 22:09
 5/31 anonim ***** válasza:
Egész szimpatikus vagy. :D
2011. ápr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Ha 2-3 éve szépnek érezted magad, akkor térj vissza ahhoz az állapothoz. Nézd meg, gondolkodj el, mi az amit szerettél magadban. Egy-két pattanás nem a világvége, hogy alapozd magad, amúgy is pont az-az amiért pattanásos leszel.

Nézd vissza a fényképeket, s merj változtatni. Legyél olyan amilyen szeretnél, ne felelj meg senkinek, sőt magadat NE másokhoz hasonlítsd. Hozd ki magadból a maximumot, de úgy, hogy maradj meg a természetesség határán belül. Nem a külső a legfontosabb, nem kell ezen stresszelni.

2011. ápr. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Vannak akik azt mondják szép vagyok,valahogy nem nagyon érzem magam annak.Megpróbálok rajta változtatni,és sikerülni fog.Ha gondoljátok felrakok egy olyan képet amin most így nézek ki,és majd azt amilyen leszek!Igazad van megváltozok,változtatok magam.NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM:)

2011. ápr. 24. 22:21
 8/31 anonim ***** válasza:
dobj fel egy képet és megmondom mi az ábra! =)
2011. ápr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
2011. ápr. 24. 22:36
 10/31 anonim ***** válasza:
Nem vagy ronda nyugi!Csak az a szemceruza nem kéne.Nagyon elrondít hidd el nekem.:S
2011. ápr. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!