Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért érzem mindig azt hogy...

Miért érzem mindig azt hogy csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

Mindig azt érzem hogy rusnya,undorító vagyok.Mikor nézegetem a facebook-on a lányokat,annyira szépek...És irigy vagyok rájuk,milyen jó ruhái vannak mennyi cipője milyen szép a haja,a bőre.Sajnos én kicsit pattanásos voltam,aminek megvannak a helyei,most is előjön 2-3 de lehet ezért nincs önbizalmam?a hajam is szerintem nagyon csúnya,nincsenek jó ruháim,nem élünk hogy hogy minden amit tetszik meglegyen.Általában nagyon elszomorít amikor látok más lányt,vagy látok képeket magamról,volt amikor elsírtam magam,és ez nem valami hiszti meg ilyesmi.Volt amikor szépnek éreztem magam,de az nagyon rég volt.Semmi önbizalmam nincsen,sírni tudnék.A hajam barna majdnem hátközépig ér.A vasalom,nem jó mert sz@r hajvasalóm van,azt is ajándékba kaptam,barátnőmtől...göndör haj az sem jó,alapozó,1-2 óra eltűnik...semmi jó ruháim nincsenek.Komolyan mondom nagyon nagyon szomorú vagyok ez miatt,mikor meglátok a boltban egy nagyon jó,de drága farmert,annyira fáj a szívem hogy nem vehetem meg.

Komolyan,segítsetek nem tudom mit kezdjek magammal,legszívesebben meghalnék ...

segítsetek

Normális válaszokat légyszives

15/L


2011. ápr. 24. 21:55
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
nyugodtan fújj-ozzatok nekem már mindegy...
2011. ápr. 24. 22:39
 12/31 anonim ***** válasza:

szerintem nem vagy csúnya :) de itt a hajad nem ér hátközépig :)

de az ilyen felülről fotózgatós képeket szerintem felejtsd el :) de én azt javaslom neked, hogy nézz be néha 1-2 turkálóba ugyanis nagyon márkás cuccokat foghatsz ki akár pár száz ftért.

2011. ápr. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) egyébként nem szoktam szemceruzát használni,ezt csak úgy kipróbáltam.
2011. ápr. 24. 22:40
 14/31 A kérdező kommentje:
Ja és nem azt írtam hogy odáig ér hanem hogy majdnem:) vasalva "majdnem" kb,2-3 cm feljebb
2011. ápr. 24. 22:41
 15/31 anonim ***** válasza:

hm. ebből a képből ítélve nincs veled semmi probléma. igazából csak az arcod látszik, ami sztem egy teljesen átlagos arc. hajadból sokat nem látok. azt talán kijelenthetem h nem vagy kövér, bár a képek néha nagyon tudnak csalni. de sztem az alakoddal nem lehet gond. de megnéznék egy normális képet is =D

elsőre ennyi az elemzésem. szal nem kéne annyira magad alatt lenned, nincs veled semmi gond.

2011. ápr. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
164 cm 49-50 kg ingadozik:)
2011. ápr. 24. 22:43
 17/31 anonim ***** válasza:
Szerintem szép vagy, és a kép alapján csinos is. Nincs okod az aggodalomra. :)
2011. ápr. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Nekem bejössz. :D
2011. ápr. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Jajj nagyon szépen köszönöm:) már kisírtam magam:)
2011. ápr. 24. 23:39
 20/31 anonim ***** válasza:
Nem vagy csúnya, nyugi
2011. ápr. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!