Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Annyira el vagyok keseredve....

Annyira el vagyok keseredve. Nem értem, hogy lehetek ilyen ronda?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat sírok emiatt. Egyszerűen nem találok magamon olyan dolgot, ami tetszene. Úgy érzem, a lehetőségeim is korlátozottabbak így az életben, mint a szép embereknek.

Pedig sokáig próbáltam elfogadni, arcot is, testet is. Az utóbbiba még könnyebben beletörődök, ugyanis elég komoly ételallergiám van, szóval sokat változtatni nem tudok. Az arcomon viszont egy centit se találok, amire ne néznék utálattal. Egyszerűen szörnyű. Próbálom magam sminkelni, ruhák terén előnyösen öltözködni, stb., de úgy látom egyre csak rosszabb, ahogy idősödök.

A barátnőimet persze kérdezhetem naphosszat, ők azt mondják, így vagyok gyönyörű, de nem bírok hinni nekik.

Amikor megyek az utcán, úgy érzem, mindenki engem bámul, hogy milyen ronda vagyok, amikor pedig valaki megdicsér, mindig olyan, mintha gúnyolódna. Úgyhogy, ha például valaki azt mondja, hogy milyen jó a felsőd, akkor azt többet nem veszem fel többet (egyébként csak feketét hordok, mert az nem feltűnő).


Van még valaki rajtam kívül, akinek ilyen szörnyű kinézet jutott? Ti is korlátozva érzitek magatok miatta?


Köszönöm, hogy végigolvastatok, és remélem, nem csak üres rinyálásnak veszitek!

Egy 16 éves lány


2011. ápr. 16. 19:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
én is így érzek, hiába mondják, hogy szép vagyok meg gyönyörű, de én nem így látom, van mikor csak állok a tükör előtt és nézem, h hogy lehetek ilyen csúnya. Ha gondolod írj privit :)
2011. ápr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

16 évesen mit akarsz. Majd tisztul a bőröd úgyis.

Suliba megszoktak utcán meg kibánja ki lát nem? Úgyse látod őket többet.

2011. ápr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:39--- --- vagyok-----

akk küldesz képet?:))

2011. ápr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, de én már ott tartok, hogy sehová sem merek menni, hányingerem van magamtól, belenézek a tükörbe és nagyon rosszul érzem magam, és ha valaki azt mondja hogy nem is igaz nem vagy ronda szép vagy , akkor azt gondolom hogy tuti csak azért mondja mert nem akar megbántani. És én sem tudok magamon egy szép dolgot mondani mert NINCS. és gyűlölöm magam!
2011. ápr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
smileylany válasza: ha gondolod küldhetsz kepet provobe,én megmondom,h mi a szép rajtad,vagy mi nem előnyös. és nefelj nem töltöm fel sehova:D
2011. ápr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!