Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Annyira el vagyok keseredve....

Annyira el vagyok keseredve. Nem értem, hogy lehetek ilyen ronda?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat sírok emiatt. Egyszerűen nem találok magamon olyan dolgot, ami tetszene. Úgy érzem, a lehetőségeim is korlátozottabbak így az életben, mint a szép embereknek.

Pedig sokáig próbáltam elfogadni, arcot is, testet is. Az utóbbiba még könnyebben beletörődök, ugyanis elég komoly ételallergiám van, szóval sokat változtatni nem tudok. Az arcomon viszont egy centit se találok, amire ne néznék utálattal. Egyszerűen szörnyű. Próbálom magam sminkelni, ruhák terén előnyösen öltözködni, stb., de úgy látom egyre csak rosszabb, ahogy idősödök.

A barátnőimet persze kérdezhetem naphosszat, ők azt mondják, így vagyok gyönyörű, de nem bírok hinni nekik.

Amikor megyek az utcán, úgy érzem, mindenki engem bámul, hogy milyen ronda vagyok, amikor pedig valaki megdicsér, mindig olyan, mintha gúnyolódna. Úgyhogy, ha például valaki azt mondja, hogy milyen jó a felsőd, akkor azt többet nem veszem fel többet (egyébként csak feketét hordok, mert az nem feltűnő).


Van még valaki rajtam kívül, akinek ilyen szörnyű kinézet jutott? Ti is korlátozva érzitek magatok miatta?


Köszönöm, hogy végigolvastatok, és remélem, nem csak üres rinyálásnak veszitek!

Egy 16 éves lány


2011. ápr. 16. 19:10
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

19:15-ös vagyok.

Nem,nekem semmit,önbizalmat még a színpad adott eddig,de csak is akkor ha fent vagyok és táncolok:)

De hiába az a sok verseny,semmit sem ért...

2011. ápr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Együtt érzek veletek.

Mindenütt csak azt a tanácsot látom, hogy keressek valami dolgot magamon ami tetszik és arra koncentráljak,csak hát ezaz...semmi olyan dolog nincs rajtam ami tetszene én is nagyon utálom magam, bár tudom, hogy ettől nem leszek szebb.

De tényleg nyugodtan mutathatsz nekem is képet szívesen elmondom a véleményem.

L/15

2011. ápr. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Egyszerű! Ez azért van, mert még tini vagy. Majd felnősz és rájössz, hogy a nyavalygás meg a hiszti itt nem segít csak a sport.

25N

2011. ápr. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Mindenkinek vannak időszakai, amikor így érzi. Nekem hullámaim vannak, időnként szépnek, vonzónak találom magam, máskor pedig félek kimenni az utcára, hogy majd biztos meg is néznek, hogy hogy lehet valakinek ilyen feje, meg hogy állhat így a hajam minden küszködés ellenére.

És amúgy igazad van, akkor, amikor nem vagy elégedett magaddal, akkor tényleg hátrányban vagy.

2011. ápr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

19:37

Én sportolok,és mégse...közben meg utána jó és a végén megint semmi.....

2011. ápr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
privátba küldesz képet?
2011. ápr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Nemrég megismertem egy srácot, hát mit mondjak, nem túl helyes, meg van egy kis pocakja is, nem is túl magas.

Egyszerűen sugárzik belőle a magabiztosság, én nem tudom, hogy hogy csinálja, de olyan érzésed van a közelében, hogy bármilyen nőt megkaphatna és szinte hálás vagy, hogy kitüntet a figyelmével. És elérte, hogy mostmár, ha 2 napig nem hallok róla, akkor azt hiszem, hogy hát jajj, biztos más nők lecsapták a kezemről. Én is értetlenül állok a jelenség előtt (pedig nem vagyok szerelmes, vagy ilyenek, eddig talán ha 3-szor találkoztunk)

Amikor találkozunk, akkor mindig kicsit meglepődöm, hogy kicsit csúnyább és alacsonyabb, mint ahogy a fejemben él, mégis azon gondolkodom, hogy lehet, hogy még én nem vagyok elég szép lány neki, pedig mindig bókol.

Szóval igen, ameddig te rondának érzed magad és komplexusaid vannak miatta, addig tényleg hátrányban vagy.

És bár szerintem olyan szinten ezt nem lehet tanulni, mint ahogy ez a srác csinálja, mert nála ez valahogy belülről fakad, de valamennyire biztos lehet fejleszteni. Énis azon igyekszem, hogy elhitessem magammal a tükör előtt, hogy igenis vonzó vagyok. Eddig nem nagy sikerrel, de gyakorlom.

2011. ápr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

tudom,mit erzel.

en ugyan igy voltam 1eve(most vagyok 16) ... nagyon nem szerettem magam,az uncsitesomnak nagyon sokat sirtam. ő mindig mondta,h egyaltalan nem vagyok csunya,meg hogy fogadjam el magam olyannak,amilyen vagyok. hiaba beszelt,én csak sirtam. ha nem neki,akkor magamnak. nem birtam elfogadni magamat. aztan egyre jobban azt vettem eszre,h unalmas vagyok,hogy mindig bőgök meg minden. aztan attol feltem,h elvesztem a barataimat a folytonos nyvajgas miatt. nemtudom,hogyan,de sikerult megvaltoznom. tükröt tettem az iroasztalomra,hogy minel többször lassam magam és hozzaszokjak az arcomhoz. mar-mar nem is erdekelt a külsőm. csak jol ereztem magam. az erdekelt,h a baratnpimmel jol erezzem magam. olyan önfeledten szorakoztam,h en lettem a barati kör legjobbfeje. mindenki kezdett birni,meg minden. szerettek a fiuk,mert velem lehetett hülyeskedni,nem nyavajogtam,h jaj köver vagyok,meghogy elkenődött a szemfestekem.

ez egy eve volt. azota sokat valtoztam. külsőleg. nagyon sokat tett az egy ev. és most az osztaly egyik legszebb lanya vagyok. talan a jokedv és a boldogsag sugarozza belőlem ezt. nem tudom. tehat tanuld meg elvezni az eletet . probalj meg ne azal foglalkozni,h hogyan nezel ki. biztos van a baratnőid között olyan,aki szenved a külsejevel,nem vagy egyedül. csak ők nem mondjak ki,vagy nem foglalkoznak vele. légy te is ilyen. tudom,h sok sracnak a külső a fontos(hiaba mondjak h nem) ,de a normalis sracoknak,akik erettebben gondolkodnak,azoknak a belső a legfontosabb. elgyel mindig apolt(persze szombaton nekem is zsiros a hajam:D) és legyel önfeledt,magabiztossagot sugarozo csajszi. a velemenyedet mondd ki,és mindjart jobban fognak tisztelni. nyugodtan beszelgess a gyermekkori vicceidről vagy hasonlokrol a baratnőiddel. fognak örülni,ha latjak,h mar nem sirsz a külsőd miatt. és mostantol eszedbe ne jusson sirni-gondolj arra,h mennyi lany van ,aki sokkal csunyabb,mint te és nem tehetnek rola:(

hagondolod,nyugodtan küldj nekem kepet privibe,vagy megadhatod a facebookod(ha van) és én megmondom ,h szerintem milyen vagy. nem fogok hazudni neked,ha valamit nem talalok szepnek. persze ha valami szep rajtad,azt is megmondom :) és esetleg segithetek,h hogyan sminkeld magad,vagy hogyan hordd a hajad:)

16l

2011. ápr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek :)
2011. ápr. 16. 22:08
 20/25 anonim ***** válasza:

szia:)

először is ezt most azonnal felejtsd el, hogy ronda vagy:)

tuti biztosan nem vagy ronda:) figyu...ha vki azt mondja szép vagy, azt hidd is el...nem szokták csak úgy mondani...:)

nagyon értékes ember vagy, ezt hidd el:)

tini vagy még, tök sokat fogsz még változni...annyi mindenkit látni, aki kevésbé szép, pár év múlva pedig annyira szép...:) ezzel most nem azt akarom mondani, hogy most nem vagy szép, csak úgy írtam, hogy változni fogsz:)

szerintem az is baj, hogy túl sokat nézegeted magad..így persze, hogy minden apró hibát meglátsz magadon, amit más észre sem vesz:)

ne foglalkozz annyit minden apró "hibáddal"...mert azokat csak te nagyítod fel, mert kevés az önbizalmad:)

nézd meg azt a sok modellt smink nélkül...de néha még sminkkel is nem vmi szépek, mégis szereti őket a divatvilág:)

nem bámul senki...ezt is hidd el:)

ha pedig vki megdicsér rajtad vmit, fogadd el, és köszönd meg...nem azért mondja mert nem tetszik neki...nem szokta senki mondani, ha vmi nem tetszik...:)

és ne foglalkozz ennyire mások véleményével...mert nem ők élik a te életedet, te magad tudod, mit szeretsz, mit szeretnél, és ezek legyenek a fontosak...:)

szered magad...mert igen is értékes ember vagy, és biztosan szép is:)

majd lesz, aki pont így fog szeretni téged, ahogy vagy...ne szomorítsd el őt azzal, hogy majd esetleg az alacsony önértékelésed miatt elküldöd, vagy nem foglalkozol majd vele mert úgy gondolod nem vagy elég szép:)

széééééééééééééééééép vaaaaaaaaaaaaaaaaaagy, tecciiiiiiiiiiik érteeeeeeeniiii?:D

fel a fejjel csajszi:)

remélem segítettem:)

2011. ápr. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!