Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Annyira lestresselt a számolga...

Annyira lestresselt a számolgatás, hogy amikor nagy eséllyel teherbe eshetnék semmi kedvünk szeretkezni. Lehetek így valaha terhes? Nagyon el vagyok keseredve!

Figyelt kérdés
Már 14 hónapja nem esek teherbe. Menszi utáni 1-2nap mindig vagyunk együtt, aztán 1 hét múlva, majd megint megjön. Kb 4-5 szex van havonta, és nem középidőben! Akkor valahogy nem kívánjuk! A munkahelyünk miatt hétközben nem is tudunk szeretkezni(váltott müszak, túlóra), pedig ált. szerda-csütörtök van tüszőrepedésem. Hogy lehetnék mégis terhes?
2010. febr. 8. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha tudod mikor van az ovulációd, akkor bizony azt kell belőni, mese nincs...

Esetleg vegyetek ki egy hét szabit, utazzatok el (ha megtehetitek egy nyugodt helyre), és nosza neki. :o)

2010. febr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos örülünk, hogy van munkahelyünk. A szabit el is felejthetjük. 10 másik ember vár a helyünkre! Valahogy az agyunkat kéne kikapcsolni, de hogy? Ötletek?
2010. febr. 8. 13:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Amikor ovulációd van, menjetek el valahova, csapjatok egy görbe estét:-)El lazulsz és talán akkor lesz baba.
2010. febr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A párod tudja, mikor ovulálsz? Ha igen, ezentúl ne mondd el neki. Hanem valahogy próbáld meg elcsábítani. Ha hét közben, akkor hét közben. Olyan időt keress, amikor ő a legkevésbé fáradt, te meg próbáld magadat túltenni a hétközbeni fáradtságodon. Nem könnyű, tudom.


Próbáljátok meg természetes módon megoldani ezt a helyzetet, mert ha orvosi segítségre lesz szükségetek, az még jobban le fog benneteket terhelni.

2010. febr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az agykikapcsolás ilyenkor nagyon nehét.

Ha tényleg nem tudtok kettesben elutazni egy hétvégére legalább akkor próbáljatok meg valamit szabadidőtökben csinálni ami eltereli a gondolatotokat a babatémáról.

Lakásfelújítás,egy kis festés,szépítgetés,főzés,sütés,menjetek el futni este,üljetek be egy kávézóba.


Én akkor estem teherbe amikor a legkevésbé sem számítottam rá.Még egy nyelvtanfolyamra is beiratkoztam,busás áron,el is kezdtem amikor pozitívat teszteltem:)

2010. febr. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azt nem tudom, hogy tudja-e mikor van a tüszőrepedésem, nem traktálom vele, csak megpróbálom elcsábítani(akár felkelek éjszaka is mikor hazaér) de nem megy! Általában délutános, vagy éjszakás és csak addig látom amig eszik, összekészül és elmegy dolgozni. Nagyon fáradt és biztos azért nem megy neki. Napközben meg én itthon fogadom a vendégeim(kozmetikus vagyok)és elég necces összebújni, mikor bármikor csöngethetnek. Minden vendégért meg kell kűzdeni ebben a válságos időben, ha nem akarok bezázni.

Minden forintot meg kell fognunk, hogy megéljünk rendesen.

2010. febr. 8. 15:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én véleményem az, hogy szeretni kell egymást szívből és nem csak akkor szeretkezni mikor "kell", mert ez tönkretesz mindent. Nagyon sok példa van arra, többek között én is, hogy menstruáció után egy nappal történt meg a fogantatás. Soha nem lehet tudni!!! Ne stresszelj, ne szűmolgass, élvezd a szexet a pároddal!! És jönni fog a baba! Én drukkolok ezerrel!
2010. febr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönjük a drukkolást! Mi is úgy vagyunk vele, hogy csak akkor szeretkezünk amikor mind a kettőnknek jó. Ezért aggódok, hogy nem akkor jó nekünk amikor kéne. De esélyes teherbeesni így is?
2010. febr. 8. 18:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem igazán esélyes, egy hónapban az ovuláció napján is csak 33% az esélye a teherbeesésnek. Ha megtörtént az ovuláció, utána szinte nulla az esélye, hogy teherbeess. Használj ovutesztet, és próbáljatok meg legalább azon az egy napon együtt lenni, amikor pozitív. Biztos nehéz lehet nektek így, de ha babát akartok, másképp nem nagyon megy.
2010. febr. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!