Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Annyira el vagyok keseredve....

Annyira el vagyok keseredve. Nem értem, hogy lehetek ilyen ronda?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat sírok emiatt. Egyszerűen nem találok magamon olyan dolgot, ami tetszene. Úgy érzem, a lehetőségeim is korlátozottabbak így az életben, mint a szép embereknek.

Pedig sokáig próbáltam elfogadni, arcot is, testet is. Az utóbbiba még könnyebben beletörődök, ugyanis elég komoly ételallergiám van, szóval sokat változtatni nem tudok. Az arcomon viszont egy centit se találok, amire ne néznék utálattal. Egyszerűen szörnyű. Próbálom magam sminkelni, ruhák terén előnyösen öltözködni, stb., de úgy látom egyre csak rosszabb, ahogy idősödök.

A barátnőimet persze kérdezhetem naphosszat, ők azt mondják, így vagyok gyönyörű, de nem bírok hinni nekik.

Amikor megyek az utcán, úgy érzem, mindenki engem bámul, hogy milyen ronda vagyok, amikor pedig valaki megdicsér, mindig olyan, mintha gúnyolódna. Úgyhogy, ha például valaki azt mondja, hogy milyen jó a felsőd, akkor azt többet nem veszem fel többet (egyébként csak feketét hordok, mert az nem feltűnő).


Van még valaki rajtam kívül, akinek ilyen szörnyű kinézet jutott? Ti is korlátozva érzitek magatok miatta?


Köszönöm, hogy végigolvastatok, és remélem, nem csak üres rinyálásnak veszitek!

Egy 16 éves lány


2011. ápr. 16. 19:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Rakj fel egy képet, és teljesen őszintén elmondom a vélemény, de addig nem nagyon tudok mit mondani!:)

29/n

2011. ápr. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Jesszus... nem akarod te azt látni... :)

Főleg így szombat délután smink nélkül, zsíros hajjal... :)

2011. ápr. 16. 19:14
 3/25 anonim ***** válasza:

Szija!

Én végigolvastam,és együtt érzek veled,bár nekem nincs ételallergiám.

Több szépségversenyen is vettem már részt és amin eddig részt vettem,azon első második helyezett lettem.

De még mindig azt hiszem,hogy én kövér csúnya vagyok!

Ha érdekel részletesen a problémám,majd leírom e-mailben csak előtte írj hogy érdekel,meg kérdezhetsz is nyugodtan,mer nagyon együtt érzek veled....

2011. ápr. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Szia! Én így hasonló véleménnyel vagyok magamról. Ha gondolod megbeszélhetjük a problémáink:D Írok egy privit,ha szeretnél ebszélgetni,majd visszaírsz:) Szép napot
2011. ápr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
19:16-os vagyok, te írj,én nem tudok:D Köszi:)
2011. ápr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Első vagyok, de most komolyan, mostmár nagyon kíváncsivá tettél...
2011. ápr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Ez nagyon jól esik, hogy egy ilyen szép lány is ezt gondolja magáról... :)

A helyezések sem adnak önbizalmat?

2011. ápr. 16. 19:17
 8/25 szamóca. ***** válasza:

az ételallergia egy dolog, kocogni attól még lehet

rakj fel képet és megmondjuk neked hogy mire figyelj oda, mivel tudsz javítani, mi a gyengéd amit takarni kéne.

2011. ápr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Rakj fel egy képet és akkor mondok ŐSZINTE véleményt.
2011. ápr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Küldj képet :)
2011. ápr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!