Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon el vagyok keseredve!...

Nagyon el vagyok keseredve! Ma nagyon erősen vérzem és fáj is a hasam. Ma lehetek 5 hetes. Elment a babám?

Figyelt kérdés

Mikor voltam a dokinál még nem látott semmit, azt mondta menjek vissza de elég fél vállról vett, se vér se vizeletvizsgálat...amúgy van 3 kétcsíkos teszt, mindegyik különböző teszt volt. Tegnap volt egy kis barnás valami ma el is mentem újra a dokihoz de ma már elég erősen megvan. Azt monda hogy biztos csak késett a menzim és a 3 tesztet meg produkálta csak a testem. Lehet ilyen????

A családunkban elég gyakori volt az ikerterhesség (nekem is lett volna csak anyukám vérzett erősen meg görcsölt, de én megmaradtam.) Elképzelhető hogy nekem is lehetnének ikreim és az egyik megmaradjon?

A hőm még mindíg 37,3 reggel, most meg 37,6 de nem érzem betegnek magam és a cickóim is fájnak.Szóval minden tünetem megvan/volt a terhességre.


2008. máj. 27. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Menj be ugyeletre korhazba, ott jo uh. gepek vannak, es nezesd meg magad. Ha csak ulsz magadba nem tudod meg mi van. Irany az ugyelet, ha megvan a baba es maszatolsz, irass fel Utrogestant!
2008. máj. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ez a doki nem normális?mi az hogy produkálta???menj be a kórházba,hátha lesz egy épp kéz-láb orvos!nagyon sajnállak!!!remélem minden jól alakul!!!
2008. máj. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez a doki egy barom. Menj el tényleg az ügyeletre, Ultrogestant kaptam én is anno és megmaradt a babám is. Ja és én nem is mennék vissza ehhez a nőgyógyászhoz soha többet. 3 pozitiv teszt nem lehet véletlen..
2008. máj. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod hova indulj, hivd fel a mentoket, en ezt csinaltam mikor a maganorvosom nem volt itthon, megmondtam hol lakom, es megmondtak, melyikbe menjek ahol van ugyelet.

Ne keslekedj!

2008. máj. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Gyorsan keress más orvost, és menj el hozzá mileőbb. Még ma, akár ügyeltre is.

Lehet, hogy elvetéltél, de nem biztos, ezt csak az orvos tudja megmondani. Drukkolunk, hogy ne legyen gond:-)

(én is ikreket szerettem volna, férjem és sógorom is ikernek indult, mama testvérei is ikrek, de egykém van:)

A teszt nem hazudik, illetve igen ritkán, úgyhogy biztos baba van a dologban, és mielőbb tisztázd a helyzetet, és kapj megflelő választ és kezelést.

Ne hagyd magad!!

2008. máj. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha még otthon vagy , azonnal menj be egy szülészeti ambulanciára és mindent mondj el , a teszteket főleg és hogy minden tüneted meg is van... amíg esetleg megvan a mellfeszülés lehet remény, de mindenképp orvos lásson, és nem az akinél voltál.
2008. máj. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy pozitív tesztet produkál a tested! Menj el ügyeletre!
2008. máj. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez a doki szemét,inkább keress másikat. De most a korházba gyorsan. Ird meg hogy mi van veled. Puszi

2008. máj. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnos elment. Ma jöttem haza a kórházból, azonnal be is mentem kedden, de akkor már késő volt. Ha a másik doki nem lett volna ilyen paraszt, megmaradt volna a babám. :(
2008. máj. 29. 14:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom!
2008. jún. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!