Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye lehetek terhes? Nagyon...

Ugye lehetek terhes? Nagyon el vagyok keseredve. Bövebben lennt

Figyelt kérdés
régóta küzdök egy olyan gonddal,hogy az orrm (szinte az egész) vörös és gyuladt,ritkán enyhül,mesi elött erősödik!sajnos nem múlt el bőrgyógyászok kezelése alatt sem.. alapozóval takargatom.. szerintetek attól hogy ez a gyulladásom létezik lehetek terhes????? nagyon félek hogy nem pedig nagyon szeretnénk már próbálkozunk is juni 2-re nem várom de nagyon félek tesztelni,félek hogy negatív lesz és nem is lehet babám..:(
2010. máj. 27. 18:19
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
20%
most attól félsz,hogy azért nem lehet gyereked mert az orrod be van gyulladva? nemtudom sírjak e vagy nevessek már ne is haragudj, no komment
2010. máj. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
na ide figyelj te csak ne oltogass nem tudom te hasonló helyzetben hogy reagálnál... nem az orron van a hangsúly hanem a gyulladáson.... kívánok hasonló helyzetet neked is és meglátjuk hogy viselkednél.. szánalmas nagyképű barom...
2010. máj. 27. 18:24
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanmár...Az, hogy be van gyulladva az orrod, ennek a gyönyörű időjárásnak köszönhető, semmi köze a gyermekvállaláshoz. Amennyiben régebb óta fennáll ez a probléma akkor ne bőrgyógyászhoz menj. Egyáltalán hol van begyulladva? Egy pattanás? Vagy fagyás van az orrodon? Pontosan mióta tart? Ha elmondod mi ez megpróbálok segíteni.

Hidd el a gyermekvállaláshoz nincs köze ennek a gyulladásnak. Még szaporítószervgyulladások ellenére is teherbe szoktak esni. Nincs mitől tartanod :)

2010. máj. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Első te pedig nagyon csúnyán beszéltél a kérdezővel, szerintem nem érdemelte meg. Férfiaknál például a magas fvs szám okozhat átmeneti meddőséget, a magas fvs pedig akár gyulladásra is utalhat...ennyit az okfejtésedről. Máskor lehetnél egy kicsit kedvesebb is szegény nővel, láthatóan elég rosszul érzi magát.
2010. máj. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
szinte az egész orrom vörös de szó szerint értsed,nem pattanás..rengeteg bőrgyógyásznál jártam és mindegyik másik gyógyszert krémet írt fel,volt ami nem hogy használt de ügyeleten kötötttem ki tőle... nemtudom már hova forduljak alapozó nélkül nem is megyek sehova sem..
2010. máj. 27. 18:29
 6/29 A kérdező kommentje:
köszönöm,hogy valaki megért legalább:(
2010. máj. 27. 18:30
 7/29 anonim ***** válasza:
Ne bőrgyógyászhoz menj a problémáddal, hanem házi orvoshoz. Mióta van ez a problémád? Biztosan gyulladás egyáltalán? Látsz valahol valami gennyeset? Vagy meg van duzzadva? Nagyon sajnállak, remélem találunk megoldást :(
2010. máj. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
hát elég régóta 2 éve körül... nincs gennyesedés és nincs bedagadva sem,csak szimplán vörös,ami mesi idején mégjobban vörös lesz..meg ha egy-két pattanás elöjön akkor is jobban bevörösödik..gondoltak már arra hogy máshol van gyulladás a szervezetemben és attól,kaptam is gyógyszert de teljesen sosem múlt el max addig hogy rózsaszínes lett nem vörös,tehát enyhült...
2010. máj. 27. 18:39
 9/29 anonim ***** válasza:
Kamillateát próbáltad már? Nagyon jó gyulladáscsökkentő. 5 napon keresztül napi 1 litert igyál meg. Egyébként vért nem vettek? Abból azonnal látszana van-e gyulladásod. Nem is értem két év alatt hogy nem sikerült kideríteniük. Ha ez nem segít, akkor van egy nagyon jó magánkórház, Ormos Intézet. Ott mivel fizetsz minden problémádat megoldják :)
2010. máj. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Apropó, vérhígítót nem szedsz? (Syncumar pl.) vagy nem eszel sok Aspirint?
2010. máj. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!