Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye lehetek terhes? Nagyon...

Ugye lehetek terhes? Nagyon el vagyok keseredve. Bövebben lennt

Figyelt kérdés
régóta küzdök egy olyan gonddal,hogy az orrm (szinte az egész) vörös és gyuladt,ritkán enyhül,mesi elött erősödik!sajnos nem múlt el bőrgyógyászok kezelése alatt sem.. alapozóval takargatom.. szerintetek attól hogy ez a gyulladásom létezik lehetek terhes????? nagyon félek hogy nem pedig nagyon szeretnénk már próbálkozunk is juni 2-re nem várom de nagyon félek tesztelni,félek hogy negatív lesz és nem is lehet babám..:(
2010. máj. 27. 18:19
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Szegénykém :(

Ne haragudj meg a kérdésért, tényleg nem rossz szándék meg semmi, de szoktál alkohol fogyasztani rendszeresen? Ez akár vörösbor is lehet vagy bármi, általában csak akkor jelentkezik, ha részegre issza magát valaki, tipikus borvirágosság, de van, akinél pár pohár után is kijöhet, ami még egyáltalán nem részegre ivós mennyiség, hanem egészséges kategória.

2010. máj. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
nagyon ritkán fogyasztok alkoholt,talán havonta egyszer vagy kéthavonta,és amikor jelentkezett akkor még egyáltalán nem is ittam egy cseppet sem(2éve) a bort meg nem is szeretem,ha iszok is akkor az egy pohár boroscola de az is félévente vagy több...
2010. máj. 27. 19:55
 23/29 anonim ***** válasza:
Amúgy nem olyan,hogy vannak nagy gyulladt pattanás szerű dudorok is az arcodon és az orrodon?de csak dudor
2010. máj. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
nincs dudorom,pattanásaim szoktak lenni és ha az orrom jön ki vagy mellett egy kettö akkor jobban bevörösödik,aztán ahogy elmúlik a pattanás a vörösödés is enyhül kicsit
2010. máj. 27. 19:59
 25/29 A kérdező kommentje:
orromon bocsánat elírtam
2010. máj. 27. 20:00
 26/29 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Ha pesti vagy akkor javaslom hogy menj el a 8.kerületben a Mária utcába a Bőr és Nemi beteggondozó Klinikáar. Egyszer ott feküdtem gyógyszer allergia miatt két hétig s a szobatársamnak volt hasonló. Neki is azt hitték hogy borvirág de nem. Neki genetikai okok miatt volt hasonló.

S ne aggodj nagyon kicsi az esély hogy ilyen bőr probléma miatt ne lehessen az embernek gyereke!

Szerintem 0%. Az ormos intézet az tényleg jó hely,ott talán kideritik mi az igazság. De a Mária utca az nem fizetős.

2010. máj. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, szerintem sincs köze a kettőnek egymáshoz, de egy nőgyógyászt is érdemes megkérdezni.

Inkább az lehet majd gond, hogy amilyen gyógyszert felírnak rá, esetleg annak szedése mellett nem ajánlott vagy nem is szabad gyermeket vállalni, teherbe esni addig amíg szeded.


Mielőbb keress fel egy nőgyogyit és a fent leírt klinikákat, valaki biztos talál megoldást rá,

sok sikert!!!!!!

2010. máj. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,mindenképpen felkeresem a klinikákat
2010. máj. 27. 21:29
 29/29 A kérdező kommentje:
20:43, és aki ott volt a klinkikán hasonló esettel,neki nem tudod mit ajánlottak,vagy hogy el-e múlt neki azóta?
2010. máj. 27. 21:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!