Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye lehetek terhes? Nagyon...

Ugye lehetek terhes? Nagyon el vagyok keseredve. Bövebben lennt

Figyelt kérdés
régóta küzdök egy olyan gonddal,hogy az orrm (szinte az egész) vörös és gyuladt,ritkán enyhül,mesi elött erősödik!sajnos nem múlt el bőrgyógyászok kezelése alatt sem.. alapozóval takargatom.. szerintetek attól hogy ez a gyulladásom létezik lehetek terhes????? nagyon félek hogy nem pedig nagyon szeretnénk már próbálkozunk is juni 2-re nem várom de nagyon félek tesztelni,félek hogy negatív lesz és nem is lehet babám..:(
2010. máj. 27. 18:19
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
semmilyen gyógyszert sem szedek,még ha lázas vagyok akkor sem,csak nagyon végső esetben ha már felkelni nem bírok... igen vol vérvétel is..ez a magyar orvostudomány látod... legtöbb orvos csak ránézett kész és írt gyógyszert krémet..nem is értem,ezt közelebbről kellene megvizsgálni vagy már nem tudom mit gondoljak mit higyjek... végső eset a magánorvos igen,abban talán még reménykedhetem...kammilát is kipróbálom,köszönöm a kedvességed és a megértésed..
2010. máj. 27. 18:46
 12/29 anonim ***** válasza:
34%

férfiaknál, de nem nőknél, ezt én is jól tudom.


ne haragudj,hogy leoltottalak, de kiborító,hogy minden nap van hasonló kérdés, mikor a válasz amúgy egyszerű, mert elmész orvoshoz és megkérdezed.

mellesleg csúnya szó nem hagyta el a szám ellenben veled.legyünk kvittek anyukám:)


amúgy meg bőrgyógyászhoz kell ezzel járni. volt barátnőm ugyanilyen problémával, neki fogamzásgátlót kellett szednie.

2010. máj. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit. Nem hasonlít ehhez? [link]


Tudom, hogy ez láb, de ez egy fagyás. A fagyás lehet ilyen ocsmány, és ha az okozza, akkor kezelhető :)

2010. máj. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
2 éve járja sorra az orvosokat szegény. :( Ezért is ajánlottam az Ormos Intézetet, ott majd rendesen kivizsgálják.
2010. máj. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Ja és ez nem bőrgyógyászati probléma már. Azoknál láttam ilyet, akik alvadásgátlót szednek, nekik vörös az orruk és még más testrészeik is. Azért egy hematológiai szűrővizsgálatot ajánlok neked, elmész a házi orvosodhoz és ő ad neked beutalót erre minden további nélkül, ezt bármelyik beteg kérheti :)
2010. máj. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
jolvan nem haragszom,csak tudod én járok orvoshoz és semmi eredménye teletömtek gyógyszerekkel isten tudja hány fajtát szedtem és semmi eredmény....
2010. máj. 27. 18:53
 17/29 A kérdező kommentje:
csinálok képet és felteszem...
2010. máj. 27. 18:54
 18/29 A kérdező kommentje:
rendben kérek beutalót
2010. máj. 27. 18:54
 19/29 A kérdező kommentje:
2010. máj. 27. 19:10
 20/29 A kérdező kommentje:

[link]



itt van!!!:(

2010. máj. 27. 19:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!