Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért isteníti mindenki a...

Miért isteníti mindenki a barna szemet?

Figyelt kérdés
Tudom, hülye kérdés, mert nyilván mindenkinek más a véleménye erről, de nekem valamiért nagyon az jött le, hogy a többség a barnára van cuppanva. Miért?
2011. márc. 18. 15:51
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Tegnap 20:16, nekem a szürke a kedvencem, meg a zöld (nem olyan zöld, mint az enyém, hanem az a szép tiszta).:D

Ma 12:17, a majdnem fekete szerintem is jó, bár szerintem nem arra a színre gondolnak, mikor azt mondják, "meleg barna".:D

Ma 14:26 olyan "fekete szegéllyel" én is rendelezem, de még nem nagyon láttam olyat, akinek ne lett volna.:D Fura, ezekszerint máshol más az elterjedt.

Akik a barnát dicsérték, csak azért tették, mert meleg szín? Vagy mitől szép szerintetek? Nem azért mondom, szerintem minden szem szép, csak a barna nekem valamiért túl átlagos, mert az emberek igencsak túlnyomó részének olyan van (az én környezetemben kb. mindenkinek).

2011. márc. 19. 15:00
 22/27 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem a barna a legszebb, mert meleg szín és ritka a csúnya árnyalat belőle. Attól, hogy gyakori, még nem unalmas és snassz, nagyon különleges tud lenni egy szép barna szem.

A zöld szerintem kifejezetten csúnya, a szép zöld szem szinte fehér holló, legtöbbször sárgás, libafo.osszínű. A kék szép, de gyakran olyan kifejezéstelen, szinte átlátszó.

A barna mellett még a szürke nagy kedvencem, de olyan élőben még nem nagyon láttam.

2011. márc. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Na, nekem is olyan libaf*s.xD Nem azt mondom, hogy szép, de ez van.:D

Igen, az tény, hogy barnából nincs csúnya árnyalat, de én még olyan nagyon gyönyörűvel sem találkoztam. Számomra nincs benne semmi különleges. De ha valaki tudna mutatni egy szépet, talán megváltozna a véleményem.

2011. márc. 19. 17:12
 24/27 anonim ***** válasza:
94%
nekem zöld szemem van!!Bárcsak barna lenne!.a barna szem kb mindenhez megy:D.főleg akinek barna haja van :D a kék szem túl egyszerű!! szerintem semmi extra nincs benne!!.és semmi tűz:D vagyis érted!! a barna szem szexuálisabb xD:D
2011. márc. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Itt van pár szerintem szép barna szem:)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. márc. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
100%

nahát az ilyen barna szem a leggyönyörűbb [link]

ennél szebbet még nem láttam ilyen teljesen már narancssárgás nekem a fényben ilyesmi de nem ennyire persze sötétben sötét barna :D

2011. aug. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Hat a rokonaimnak vilagos kek szemukvan valako imadja valaki utalja hat en gyulolom olyan hideg hogy fuj rossz a szemukbe nezzne sotet kek szem amit imadok meg a barna meg a zold

Szerintem a barna a legszebb:)

2016. júl. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!