Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért isteníti mindenki a...

Miért isteníti mindenki a barna szemet?

Figyelt kérdés
Tudom, hülye kérdés, mert nyilván mindenkinek más a véleménye erről, de nekem valamiért nagyon az jött le, hogy a többség a barnára van cuppanva. Miért?
2011. márc. 18. 15:51
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
27%

Nekem kék, de zöldet szeretnék:S

Am én is mindig azt hallom, h a barna unalmas, és a kékre meg a zöldre mondják, h milyen szép:)

2011. márc. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
27%
Nekem is barna van, a barátomnak is, de egyébként meg megveszek a kék szemekért. :D Utálom a barnát, semmi különleges nincs benne, szinte már "tucat" szemszín, nagyon sok embernek van :D Nem tud benne semmi megfogni, kivétel talán a nagyon sötét barna, majdhogynem fekete szem. Na az is kevés embernek van, de nagyon nagyon szép *_*
2011. márc. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Nos, kösz a válaszokat.

Én olyan zöldesbarnás, talán inkább zöld szemekkel megáldott egyed vagyok. Ebben mi a természetellenes, kedves első?:D

Szóval a barna a legmelegebb szín. Valóban csak ennyi lenne az oka? Ezért jön be szinte mindenkinek? Szerintem is lehet valami abban, hogy azért hírdetik ezt a színt a legjobbnak, mert a legtöbb ember ilyen szemmel rendelkezik, és így több embernek tesznek jót, mintha egy más színt reklámoznának.

De azt is aláírom, hogy a barna szeműek számára a kék/zöld szem tűnik "bálványozottnak", hiszen mindenkinek azon dolgok dicséretei tűnnek fel leginkább, melyekből hiányt szenvednek.

2011. márc. 18. 18:50
 14/27 anonim ***** válasza:
78%
Én barna szemű vagyok, különösebb problémám nincs vele, de a zöldet tartom a legszebbnek. Na nem azt a barnászöldet, hanem az igazi, világító, esetleg kékeszöldet. A kéket nem szeretem, valamiért nem tetszik. Egyszer volt egy ilyen zöld szemű barátom, órákig el tudtam volna nézni a szemeit:)
2011. márc. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
48%

Az én szürke szememmel meg sem merek szólalni :D Mindenkitől azt hallom, hogy vagy "imádom a nagy barna bociszemeket" vagy "ajj a zöld macskaszemek a legjobbak" vagy " a kék a leggyönyörűbb"..és én ekkor csak szépen ülök csendben :D

ilyesmi az enyém:

[link]

Bár tény, hogy a legtöbbször a barna szemeket említi mindenki..így bociszem, úgy meleg barna szem, szerintem teljesen átlagos, már-már unalmas. Én nőknél a zöld szemet találom a legszebbnek, a pasiknál meg azt a szikrázó világoskéket imádom.

Ha ilyen zöld szemem lenne:

[link]

Pasiknál pedig ez:

[link]


Azért remélem valaki egyszer a szürke szeműeket is szépnek fogja találni :D

2011. márc. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem a meleg barna szemeim, szerintem is ez a legszebb szín.
2011. márc. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Az én szemem szinte világítóan kék, de sminkesként inkább barnát választanék magamnak, mert azt bármilyen színnel ki lehet szinte festeni. A saját kék szememet nem tudom szépen kihangsúlyoni, viszont bizsereg az ujjam vége, ha barna szemű lányt kell kifestenem. :)
2011. márc. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
35%

nem tudom, de jó hülyeség, snassz.

[link]

[link]

*.*

2011. márc. 19. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

hmm... nekem barnászöld a szemem és nem igazán szeretem...

szerintem is a legszebb a barna szem, de csak az olyan ami már szinte fekete. azt imádom.

meg a világoskék szem is tetszik. egyik osztálytársamnak annyira széép kék szeme van *.*

2011. márc. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

[link]

ilyen színű nagyjából a szemem, kicsit fura, mert kívül van rajta ilyen fekete "szegély" mint a képen, ezért sokan azt hiszik, h kontaktlencsém van:DD

2011. márc. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!