Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért isteníti mindenki a...

Miért isteníti mindenki a barna szemet?

Figyelt kérdés
Tudom, hülye kérdés, mert nyilván mindenkinek más a véleménye erről, de nekem valamiért nagyon az jött le, hogy a többség a barnára van cuppanva. Miért?
2011. márc. 18. 15:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
81%
mert sokkal szebb mint a többi, természetesebb mint pl egy szürke vagy egy zöld szem....szerintem
2011. márc. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Az én környezetemben a kék szemet részesítik előnyben...

Nekem mindegy kinek milyen szeme van, de a sötét-barna már-már fekete tetszik a legjobban.

2011. márc. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%
Mert a legtöbb embernek barna a szeme ezért azt terjesztik, hogy az a legjobb. Szerintem minden színből vannak szép árnyalatok, meg persze nem csak egy szempár valaki... mindenkinek az áll jól ami van :)
2011. márc. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
42%

kinek mi tetszik.mondjuk ami mindekinek van általában az a szép.én nem szeretem a barna szemet mert tucat....inkább a macskazöld szem vagy a bounty kék:D itt vannak gyönyörű számomra szép szemek:P


[link]


[link]


[link]

2011. márc. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%
Én úgy tudtam,hogy kék meg a zöld szemet "istenítik"...a többségtől mindig azt,hogy milyen szép a kék/zöld szem,nem pedig azt,hogy milyen szép barna szem.Lehet hogy tömeg a barna szem,de az ilyen sötétbarna(talán inkább fekete),mint az enyém elég ritka és nem cserélném el egyetlen kék szemre sem:)
2011. márc. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
(a többségtől mindig azt)*hallom
2011. márc. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, én mindig azt hallom, hogy azt mondják a barna unalmas, kék/zöld a szép. Biztos mert barna szemem, és ezért ezeket hallom meg, akinek meg kék az fordítva. :D
2011. márc. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
nekem barna szemem van, és bár a zöld színű a kedvencem, azért nem bánom, hogy ilyen színű a szemem. Szeretem mert meleg szín, és ezzel is lehet úgy nézni, hogy alig lehet magadról levakarni a tekinteteket, hiszen számomra sokkal bájosabb. A kéket én nem szeretem, csak a sötétebbet. Nekem a világos, az túl hideg szín.
2011. márc. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
14%
ízlések és pofonok, nálam egyértelműen a kék egy bizonyos árnyalata a befutó! szóval csakis a kék!
2011. márc. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
73%
A barna szem talán melegebb,nem olyan hideg,mint a kék,ebben lehet vmi..de pl.nekem régebben csak a barnák tetszettek,de mára valamiért nagyon megtetszett a kék is.
2011. márc. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!