Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi szép van a barna bőrben?...

_95 kérdése:

Mi szép van a barna bőrben? Miért van mindenki oda érte?

Figyelt kérdés
15/L
2010. jún. 6. 15:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
sztem a barnabőr egy alap szépséget ad, és sok hibát eltakar:) sajnos én fehér vagyok
2010. jún. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szeretem benne, hogy a barna bőrtől olyan egyenletes lesz a börőd, nem látszanak a hibák, és egyszerűen jól néz ki:DMár akinek.Egy aranyszőke hajú lánynak szerintem nem jó.De egy latinosabb csajnak elengedhetetlen:)
2010. jún. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen ahogy az előttem szólók is mondták, az valamennyire eltakarja a hibákat. : D De nem az a szolis barna bőr..ami már fekete, hanem ami természetes. Napbarnított. :D
2010. jún. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok megint.


Sztem általánosságban mindig fehér bőrű csajt zavar nyáron, h ilye fehér ott meg amott, és elveszik a sok barnabprű mellett :s sztem a barna esztétikusabb és a pasiknak is jobban bejön:)

2010. jún. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha nem akarsz tetszeni senkinek és neked megfelel a te fehér bőrszíned(mert gondolom az van) akkor semi gond!Vkinek kifejezetten az áll jól:) nekem csak az a baj h magamnak nem felelek meg:(
2010. jún. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Én nem tudom, nekem egyáltalán nem tetszik a barnaság a csajokon, viszont a szép fehér bőr az gyönyörű és különleges.

25/F

2010. jún. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én meg nyáron olyan barna vagyok mint egy étcsoki, azt utálom nagyon. :s
2010. jún. 6. 15:46
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem szinte hófehér bőröm van,soha nem tudok lebírnulni.Ha egy kicsit kifekszem a napra ,akkor mindig megégek...soha nincs nálam egyeletes barnulás :/..de

azt mondjuk soha nem kaptam emiatt negatív kritikákat. A pasiknak tetszett.Persze mondjuk azért is mert nagyon szőke vagyok,alapból is és kék szemeim vannak,ehhez furcsa lenne a napbarnított bőr.

18/L

2010. jún. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én arcomra vagyok mániás hogy az mindenképp barna legyen(persze a testem többi része is) Be vagyok zsongva,rendeltettem kakaóvajat is.:D Nekem nagyon jól áll,hajam hosszú,barna ami nyáron kiszőkül,olyan aranybarna lesz(főleg most melíroztatva is van).Kicsit olyan,mint az alapozó,eltakarja a hibákat,szépít.:)
2010. jún. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A fénye, a csillogása azt mutatja, hogy egészséges vagy, kicsattansz az élettől. A halálfehér bőr meg olyan beteges...
2010. jún. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!