Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon elvagyok keseredve. Ha...

Nagyon elvagyok keseredve. Ha vkire azt mondják, hogy csúnya, annak mennyi alapja lehet? Rád mondták már? Nevettek ki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy szerintem átlagos lány vagyok, nem tartom magam vmi szépnek. Már párszor hallottam, ahogyan a suliban azt mondják rám, hogy jajj de csúnya ez a lány:(((((((( Először arra gondoltam, hogy talán nem is rám mondták, mivel ez akkor hallottam, amikor a folyósóóón mentünk az otársaimmal a padon ülők előtt. Aztán később is hallottam nem is egyszer, és a bnőm is, szóval szerintem ez nem véletlen, rám mondhatták. Akkor volt olyan is, hogy vártunk egy tanárra egy bnőmmel, és mellettünk volt két csaj, és összesúgtak, majd nevettek. Mekiben is volt már, hogy vártunk, és az egyik kiszolgáló csaj a pasi társának súgott vmit, és mosolyogtak. Annyira rossz...mert így is a 0-án van az önbizalmam, és még másoktól is ezt kapom...:( most biztosan sokan azt gondolják, hogy beképzelem, vagy túl komolyan veszem a dolgokat, de nem így van.Képet nem szeretnék berakni, mert a kérdésem leginkább az lenne, hogy ha vkire azt mondják csúnya, az akkor úgy is van?:(

Köszönöm a válaszokat!


2011. márc. 10. 20:06
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Valóban régi kérdés, de válaszolok, hátha valaki szinten idetéved most is, ahogy én.

Általános iskolában rám is rengetegen mondtak, hogy mennyire ronda vagyok, valljuk be úgy is volt. Most sem vagyok sokkal idősebb (16), de mostmár kifejezetten szépnek tartanak az emberek. Sok mindenen változtattam. Például elkezdtem jobban ápolni a bőröm. Kiszedtem szépen a szemöldököm. A hajam mindig is egy kócos szalma kupacnak tűnt, így elkezdtem vasalni meg ápolni. Be is festettem, ami nem kifejezetten dobott a külsőmön, de az önbizalmamon biztos. Elkezdtem sminkelni szolidan, amit szinten az önbizalom növelés miatt ajánlok. Az idő is jót tett az alakomnak. Szerintem ha valaki extrém kövér/sovány akkor már azon kapásból tud változtatni. Figyeltem rá, hogy előnyös ruhákat hordjak. Ja meg ha valakinek kusza a foga akkor a fogszabalyzo baromi sokat javít. De az sajnos nem feltétlen az illetőn múlik. Van eg olyan mondás, ami szerintem az esetek többségében igaz: a csúnyaság egy választás kérdése. Persze mindig vannak kivételek, de kevés olyan embert ismerek aki ne tudna változtatni rajta.

2021. jan. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
szard le szivi, mosolyogj, legyel aranyos es mindenki imad majd (aki nem az meg meg se erdemel teged)
2021. júl. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!