Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon elvagyok keseredve. Ha...

Nagyon elvagyok keseredve. Ha vkire azt mondják, hogy csúnya, annak mennyi alapja lehet? Rád mondták már? Nevettek ki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy szerintem átlagos lány vagyok, nem tartom magam vmi szépnek. Már párszor hallottam, ahogyan a suliban azt mondják rám, hogy jajj de csúnya ez a lány:(((((((( Először arra gondoltam, hogy talán nem is rám mondták, mivel ez akkor hallottam, amikor a folyósóóón mentünk az otársaimmal a padon ülők előtt. Aztán később is hallottam nem is egyszer, és a bnőm is, szóval szerintem ez nem véletlen, rám mondhatták. Akkor volt olyan is, hogy vártunk egy tanárra egy bnőmmel, és mellettünk volt két csaj, és összesúgtak, majd nevettek. Mekiben is volt már, hogy vártunk, és az egyik kiszolgáló csaj a pasi társának súgott vmit, és mosolyogtak. Annyira rossz...mert így is a 0-án van az önbizalmam, és még másoktól is ezt kapom...:( most biztosan sokan azt gondolják, hogy beképzelem, vagy túl komolyan veszem a dolgokat, de nem így van.Képet nem szeretnék berakni, mert a kérdésem leginkább az lenne, hogy ha vkire azt mondják csúnya, az akkor úgy is van?:(

Köszönöm a válaszokat!


2011. márc. 10. 20:06
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez volt régen, kb 3-4 ember mondta nekem még rég, hogy csúnya vagyok, azóta eltelt pár év és pont akik ezt mondták ők lettek a slampos, alacsony, kövér lányok, és az a srác, aki szintén csúnyának nevezett, egy kis nyomorék pasivá vált, pedig magát tartotta az osztály, sőt az iskola legjobbképűbb srácának.

Nagyon nehéz volt, de túltettem magam rajat, kikerültem a nagybetűs életbe, elkezdtem nőiesebb ruhákat hordani, változtattam a frizurámon, a viselkedésemen is.

Hozzáteszem még mindig van egy kevés önbizalomhiányom, mivel még nem volt soha barátom, bár rengeteg bókot kaptam az elmúlt 1-2 évben, de már kezdem elhinni, hogy igenis szerethetnek, és szeretnek engem is az emberek, és talán majd, ha már egy kicsit sem kételkedek ebben megtalálom az igazit.

Te csak legyél önmagad, viselkedj és öltözz úgy, hogy jól érezd magad, legyél ápolt és inteligens, legyél boldog és szeresd azokat, akik szeretnek, másokkal meg ne foglalkozz, ja és mosolyogj sokat!:)

20/L

2011. márc. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszodat:) örülök, hogy az önbizalmad már jó és így állsz a dolgokhoz:) jó olvasni, hogy ha neked is sikerült szebbnek érezned magad, akkor talán nekem is nagyobb önbizalmam lehet:)

köszönöm, hogy írtál:)

2011. márc. 10. 22:59
 23/32 anonim ***** válasza:
69%
Ne foglalkozz velük...rám sokan mondáj, hogy ilyen jó nő, meg olyan jó csaj, meg sokan dicsérenk(hozzáteszem én nem tartom magam nagy számnak), a pasik el vannak ájulva tőlem...mégis egyedül vagyok, mert nem nagyon "mernek"közeledni, állítólag félnek a visszautasítástól...vagy ha nem akkor meg csak a szexet látják....szóval nehéz ez, én is el vagyok néha keseredve, de majdcsak megtaláljuk a nagy őt-t, de lehet én már egy kisebb ő vel is megelégednék :):):)
2011. márc. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Engem általánosban mindig azért csúfoltak, mert csúnya voltam. Jó, bevallom. Túlsúlyos voltam, pattanásos, és rövid hajam volt, ami mindig nagyon zsírosodott.

Engem is elért a tizenéves kor, és magamtól rájöttem, hogy min kellene változtatnom. Középsuli 9-10. -ben már csak azok szóltak be néha, akiken két kiló festék volt, persze ők még úgyis csúnyák voltak. Szerintem mostanra megszépültem, mert csak pozitív visszajelzéseket kapok.

Amit középsuliban rám mondtak, szerintem annak nem volt valóságalapja. De neked kell eldöntened, hogy valójában milyen is vagy. Úgyis tudod magad valamihez viszonyítani.

Nekem már van annyi egészséges önbizalmam, hogy egy-két negatívat elviseljek, de nem szoktam kapni egyáltalán.

Mivel nincs rólad kép, (de ne is tegyél fel, mert az csak ártana) így nem tudom hogy valójában az vagy-e. Annyit tudok mondani, hogy törődj a külsőddel, tanuld meg, hogy hogy lehet szépen felöltözni, szépen sminkelni, és húzd ki magad. Legyen önbizalmad, mert azt az emberek megérzik, ha nincs.

2011. márc. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

köszönöm az újabb válaszokat:) igen...mondjuk aki nagyon szép, annak is biztos nehéz lehet párt találni, mármint komolyat...mindenkinek nehéz ez szerintem:)

próbálom megtalálni azt a stílust, ami illik hozzám, és szerintem az évek alatt sokat változott a sminkem is pl...de nem tudom, szerintem nem is ezzel lehet a probléma, hanem, ahogyan az utolsó is írtad, meg más is, az önbizalmam gyengeségét érezhetik...és ez látszik rajtam.Meg én még arra is gondoltam, hogy ahogyan nézegettem magam, úgy látom, mintha a fejem, arcom aránytalanul kicsi lenne a testemhez képest:D mert ilyen nagyon keskeny, kicsi arcom van, és nem vagyok vmi alacsony, 170 felett vagyok, ez lehet, hogy emiatt nézhetek ki "idiótán"?mást nem látok magamon vicceset...vagy már nem tudom:D csak azon meg nem tudok változtatni...na mindegy, remélem azért az én önbizalmam is lehet nagyobb...:)

köszönöm tényleg a válaszokat, igazán kedvesek vagyok:)

2011. márc. 11. 10:15
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Egy jól eltalált hajstílus sokat segíthet az arcon is.Pl göndöríthetednéd is nekem ez jutott eszembe elsőre.Ha pedig elég vékony és magas vagy akkor érdemes a ruhatárat is átnézni ilyenkor vannak olyan ruhák amiket ha felveszel optikailag még előnytelenebbek.Már ezer féle tanácsadó oldal van itt hogy milyen testalkathoz milyen ruha milyen archoz milyen haj illik.Érdemes szemezgetni hátha elcsípsz vmit és lehet már egy kicsi változás is előnyödre válhat.Persze mint írtam is nem ez a lényeg elsősorban de látom hogy érdekel a téma azért próbálok tippeket adni.:)
2011. márc. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Rám is mondták már, hogy csúnya vagyok. Mind lány volt... A fiúk mindig is imádtak. :) Szerintem inkább irigyek lehetnek, bár ezt te érzed.
2011. márc. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg engedd el a füled mellett. Rám is mondták már többször, egy halom idegen, szemberöhögtek az utcán stb. A kedvencem az az volt, mikor egy idegen srác a városban csak úgy odavetette, hogy "olyan ronda vagy, h nem szabadna élned":D vannak retardált hülye emberek, ENNYI! 19/L
2011. márc. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:) megpróbálok nem is foglalkozni ezekkel az emberekkel...csak kicsit nehéz, mert eléggé adok más véleményére, de ezen kell változtatnom:)

annyira örülök a válaszoknak, de tényleg, köszönöm a bíztatásokat és a tanácsokat is, megnézegetem, mik illnenének hozzám, milyen stílusok, mik lennének az előnyösek:)

köszönöm a válaszokat:)

2011. márc. 11. 20:48
 30/32 anonim ***** válasza:
Régi kérdés,de most nagyon foglalkoztat :( rám általános iskolában mondták vagy 4-5 fiú gyakran,hogy hú de ronda lány vagyok. Középiskolában én is felfedeztem,hogy min kellene változtatnom,hogy lehetnék szebb,így egész középiskolás éveim alatt egy kritika sem ért,sőt gyakran hallottam ,hogy szépnek neveznek,tartanak,sok lány irigy volt rám,gonoszkodtak is velem a csajok,pedig én még akkor is nulla önbizalommal rendelkeztem és rettegtem,hogy újra valaki rondának titulál. Érettségi után kihagytam egy évet egyetem előtt és ez alatt az idő alatt kicsit híztam,nem lettem kövér ,de felszedtem pár kilót és a külsőmmel már nem foglalkozok annyira,mert már beleuntam,szóval az valamiért az utóbbi egy pár hónapban már több embertől is mintha azt hallanám,hogy csúnya vagyok. Nem vagyok őrült én biztos vagyok benne,hogy azt hallom "a legcsúnyább lány" "ilyen rondát még nem láttam" . Egyszerűen el vagyok keseredve,oké nem vagyok egy szépség,de én nem látom annyira rondának magam,hogy azt meg kelljen szólni. legszívesebben sírnék egész nap. félek utcára menni mostanában emiatt..
2015. márc. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!