Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » El vagyok keseredve, rossz...

El vagyok keseredve, rossz lett amit megrendeltünk. Nagyon csúnya lesz így? (Kép)

Figyelt kérdés

A nagybátyám elvállalta hogy majd befesti a házunkat kívülről. El is vitt kiválasztani a színt, de ma mikor elhozta, azt hittem dobok egy hátast, mert barackszínűt választottam (a mintán olyan volt) de a vödörben szinte rózsaszín van.

[link]

A legalsó sorban, a legszélső. Szerintetek ez egy házon kívülről nagyon babaház-szerű lesz? Fehérek az ablakok és szürke a háztető. Már nagyon el vagyok kenődve mert tuti meg fogják szólni az ízlésem...


2011. jún. 2. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha a bal alsóra gondolsz,akkor az tényleg elég gáz.

Elvileg a bontatlan dobozt kicserélik másik színre,erre kérdezz rá a boltban,ahol vette a festéket.

2011. jún. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ha jól felkavarod a festéket, akkor is más lesz a színe, meg a falon is teljesen más lesz. Nézd meg, hogy valóban az van-e a dobozra írva amit választottál, mert ha mást tettek bele akkor a sima reklamáció is jogos.
2011. jún. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Száradás után egész más színe lehet.

Próbaképp kenj be vele egy fehér papírlapot, és hagyd megszáradni.

2011. jún. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jót választottál mert kb 3 hónap után úgy kiszárad és úgy kifakul mint a csuda.nekünk gyári lasserberger knauf vakolatunk volt és annyira sötét sárga volt hogy tökre jó volt aztán kb 3 hónap alatt kifakult és most tojásfehér színű.
2011. jún. 3. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, igen!

Igazuk van a többieknek : egészen másképp néz ki a vödörben a festék színe, mint majd a falon és majd kiszáradva!!!


Én azt javaslom, hogy egy vakolt faldarabon fessetek le vele egy fél négyzetméternyit, pár nap múlva meglátod a valódi színét!

2011. jún. 3. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ez a babrózsaszín tényleg kicsit meleg.

inkább a narit választottad volna :D

2011. jún. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi a külső szinezéskor valami hasonló sárgás-narancsos árnyalatot választottunk. A vödörben elég normális színe volt, amikor felkentük, akkor pedig valami éktelen rózsaszín lett...Ott kaptam kb szívrohamot, hogy mi nem ezt választottuk! De érdekes, mert amint megszáradt a festék pont olyan lett ,mint ami a mintán volt. :)
2011. jún. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a sok választ, nem is számítottam ennyire ebben a kategóriában...


Kipróbáltuk a festéket (sima és kőporos falon is) és olyan lett mint amilyen a mintán volt. Szép lesz nagyon, úgyhogy megnyugodtam :) Jelenleg ilyen, de a nagybátyám is mondta hogy világosodni fog, szóval kellemes színű lesz.

[link]


Köszi mégegyszer!

2011. jún. 3. 15:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!