Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csúnya az arcom. Mit tehetnék?...

Csúnya az arcom. Mit tehetnék? Nagyon el vagyok keseredve miatta.

Figyelt kérdés

Az alakom szerintem jó, viszont az arcommal nagyon nem vagok megbarátkozva....

a bőröm szép, bár most nem igazán, de "nehéz napjaimat" élem.

mit tehetnék?


2009. okt. 12. 20:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

ne keseredj el:) eg yjó smink csodákra képes hozzá egy jól kiválasztott haj...

keress neten az arcodhoz, fej alakodhoz illő haj és sminkeket és kísérletezz:)

2009. okt. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Vágass magadnak új frizurát szedd ki a szemöldököd,Sminkel emeld ki azt amit előnyösnek tartasz és barátkozz meg magaddal.Mást nem tehetsz :D Sok sikert!
2009. okt. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
a homlokom nagyon magas.... de az oldalfrufru borzlmas lenne. legalábbis gondolom, mert a félrefésült is rossz... a szemöldökömet ki akarom szedetni, de anya nem engedi. szte fiatal vagyok (14). de most szépen, fokozatosan szedem magamnak és majd fel se tűnik neki. (legalábbis tervezem). sminkelni nem nagyon szoktam, mert a sminkek sem túl előnyösek. esetleg vmi oldal, ahol tudnék magamnak való dolgokat keresni?
2009. okt. 12. 20:14
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Képed esetleg nincs magadról? Biztos nem vagy csúnya.
2009. okt. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
utolsó, ha írsz nekem privátot, akkor küldök vissza képet!
2009. okt. 12. 20:20
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne keseredj el,sztem túl szigorú vagy maghadhoz.ennyi idősen én is azt hittem,h csúnya vagyok,aztán felnőttem és bár nem vagyok elszállva magamtól,de a visszajelzések nem arra utalnak,h bányarém lennék.Ahogy idősebb leszel változnak a vonásaid és az arcod is.Az alakodra vigyázz,m azt tényleg könnyű megtartani.

Nem feltétlen javaslom a sminket,max csak szerényen szempilla,szájfény,kis pirosító,mert eltűnne a természetes szépséged.menj el egy jó fodrászhoz,ha gondolod ajánlok is egyet,és csinálj egy szép frizkót,az majd nagyot dob a pofidon.Minden hátrányból lehet előnyt faragni!!És az hogy szép a bőröd a legnagyobb szerencse!!Nem véletlen mondják,h a szépség a bőrnél kezdödik!!Csak kérlek ne nyomkodd szét sose ,még a nehéz napokon se,m csúnya sebhelyes lesz.Csak egy csipetnyi bátorság kell és tetszeni fogsz magadnak!!

2009. okt. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
még valami az előzőhöz.A szemöldököd nem ajánlom,h ki szedd,ha nem értesz hozzá,mert nagyon könnyű elbaltázni:Próbáld meg anyukáddal megbeszélni,h nagyon zavar biztos megérti,és menj el egy kozmetikushoz,aki szépen megcsinálja(kb600 ft vagy olcsóbb)Szép apránként megtanulod a szépülés kis trükkjeit
2009. okt. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Küldenél nekem is egy képet?
2009. okt. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt hiszed hogy anyud nem fogja észrevenni hogy fokozatosan szeded a szemöldököd, akkor nagyon tévedsz. Én is ezt csináltam, fokozatosan, mindig egy kicsit, de észre vette.. Az anyák mindent észre vesznek.:)

Amúgy meg egy jó smink tényleg csodát művel! :)

2009. okt. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
velem is ez volt én is így szedtem ki nekem nem vette észre csak egy rokonom és ő mondta, én is 14 vagyok az alakom nekem is jó de az arcom nekem se jó ha nyolcadikos vagy akkor majd ballagásodra szedd ki a szemöldököder ha meg nem akkor szeddd ki és akkor nem tud már mit csinálni vele :)
2009. okt. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!